Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
September
September
September
September
September
September
1
2
3
4
5
 • II edycja Benefits Festival
  09:00 -16:15
  05-10-2017
  Bracka 25, Warszawa, Polska

  Bracka 25, Warszawa, Polska

  BENEFITS FESTIVAL to spotkanie liderów rynku produktów benefitowych z osobami odpowiedzialnymi za politykę benefitową w firmach.

  • BENEFITS EXPO – kilkadziesiąt firm oferujących produkty benefitowe i kilkukrotnie więcej potencjalnych Klientów
  • BENEFITS FORUM – rozmowy o budowaniu polityki benefitowej, dobrych praktykach i kwestiach formalno–prawnych WIĘCEJ
  • BENEFITS AD CHANNEL – wystąpienia eksperckie i dobre praktyki, Prezentacja produktów benefitowych Partnerów
  • BOOK OF BENEFITS– wszystko o rynku benefitów w Polsce WIĘCEJ
6
7
8
9
10
11
12
 • Wieczór Rekrutera 2017
  19:30 -03:00
  12-10-2017-13-10-2017
  Marywil, plac Teatralny 1, Warszawa, Polska

  Marywil, plac Teatralny 1, Warszawa, Polska

  Wieczór Rekrutera to cykliczne wydarzenie skupiające specjalistów z obszaru HR i rekrutacji, organizowane przez redakcję magazynu Rekruter. Wieczór jest jedną z nielicznych okazji do wymiany doświadczeń, budowania nowych relacji biznesowych, a także wspólnej zabawy osób, które na co dzień rywalizują ze sobą o zlecenia rekrutacyjne. 12 października w OPERA Club (Plac Teatralny 1) w Warszawie odbędzie się jubileuszowa X edycja!

   

  https://perlyhr2017.evenea.pl/

13
14
15
16
17
18
19
 • IX edycja HRcamp
  All day
  19-10-2017
  Jagiellońska 26, Warszawa, Polska

  Jagiellońska 26, Warszawa, Polska

  Więcej informacji na www.hrcamp.pl 

 • HR W CENTRACH USŁUG BIZNESOWYCH I IT
  08:30 -16:00
  19-10-2017-20-10-2017
  Comarch SSEI, prof. Michała Życzkowskiego 39a, 31-864 Kraków, Poland

  Comarch SSEI, prof. Michała Życzkowskiego 39a, 31-864 Kraków, Poland

  19 i 20 października w Krakowie wyląduje jedyna w Polsce konferencja poświęcona działaniom HR w obszarach SSC/BPO/ITO. Na jej pokładzie pojawią się managerowie i specjaliści, którzy jak zapewniają organizatorzy, wzniosą się na wyżyny wiedzy i doświadczenia. Usiądź wygodnie, zapnij pas i „odleć z Nami do świata HR”!

  HR w Centrach Usług Biznesowych i IT jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce, skierowanym do HR managerów i kluczowych specjalistów HR w tej branży. Celem organizacji tej ogólnopolskiej Konferencji jest poszerzanie wiedzy, wymiana doświadczeń oraz integracja środowiska osób związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającym się sektorze gospodarki – SSC/BPO/ITO.

  Dwudniowa konferencja HR w Centrach Usług Biznesowych i IT nie bez przyczyny, na swoją lokalizację wybrała Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Całość wydarzenia ma oscylować właśnie wokół tematyki lotniczej. Z poziomu samolotu, jak zapewnia kapitan wyprawy Dominika Nawrocka, Dyrektor Merytoryczny Konferencji, Uczestnicy będą łapać inną perspektywę na zagadnienia HR.
  Celem organizacji tej ogólnopolskiej Konferencji jest poszerzanie wiedzy, wymiana doświadczeń oraz integracja środowiska osób związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającym się sektorze gospodarki – SSC/BPO/ITO.
  W planie wycieczki znalazły się różnorodne formy wystąpień od prezentacji eksperckich, po warsztaty i case studies. Pierwszy dzień na pokładzie, przebiegać będzie pod hasłem inspiracji. Nowe trendy, nowe rozwiązania, o czym mówi świat HR, benchmark, wymiana pomysłów, sprawdzone rozwiązania.
  Drugi dzień lotu dedykujemy rotacji, której przyjrzymy się bliżej w sposób przekrojowy. Przez onboarding, employee engangement, leadership po talent management i exit experience. Nie zapomnimy również o mocy dodatków pozapłacowych i kluczowych wskaźnikach efektywności.
  Porzucanie pracy przez pracowników to problem dotyczący całości rynku polskiego – coraz częściej borykają się z nim jednak również centra SSC/BPO oraz IT. By zapobiec rozpowszechnianiu się tego zjawiska, warto im zapewnić warunki pracy spełniające ich oczekiwania. Podczas drugiego dnia Konferencji postaramy się dociec, jakie czynniki wpływają na rotację i spróbujemy znaleźć właściwe rozwiązanie, jak temu zaradzić – zachęca Dominika Nawrocka.
  Kolejną już odsłonę Konferencji organizatorzy dedykują merytoryce najwyższych lotów, o którą zadbają zarówno praktycy, HR Managerowie z branży outsourcingu, jak i wybitni specjaliści spoza branży, specjalizujących się w inspirowaniu współpasażerów lotu.
  Zapraszamy na pokład!

  Sprzedaż biletów na lot do świata HR, rozpoczęła się 15 maja. Organizatorzy lotu informują o ograniczonej liczbie miejsc. Więcej informacji: www.HRwcentrach.pl

  Kontakt z Organizatorem:
  Martyna Wielgus
  Koordynator Konferencji HR w Centrach Usług Biznesowych i IT
  martyna.wielgus@testhr.pl
  Tel. 885 300 039

20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
November
November
November
November
November