|

10 jubileuszowa edycja Wieczoru Rekrutera już w październiku!

Przygotujcie się na najlepsze wydarzenie branży HR i Rekrutacji w Polsce!

Na przestrzeni lat polski HR i branża rekrutacyjna od zawsze zmagała się ze znalezieniem odpowiedniej formy zrzeszania, integrowania i komunikowania się między sobą. Takie inicjatywy jak Kongres Kadry czy inne HR’owe eventy utrzymują w Polsce bardzo wysoki poziom. Jednak to co sprawia, że Wieczór Rekrutera jest wyjątkowy to fakt, że dzięki niemu Polski HR i rekrutacja spotykają się w jednym miejscu. Dzięki niemu branże mogą wspólnie wymienić się doświadczeniem i mieć wpływ na budowanie polskiego wizerunku rynku pracy.

Profesjonaliści z HR powinni potrafić wskazać, jakie korzyści z ich działalności ma Polska, nie tylko firmy i ich klienci.
Obecnie w Polsce nie brakuje pracodawców, jednak każdy może mieć pewność, że biorąc udział w takim wydarzeniu jak  Wieczór Rekrutera będzie częścią kreowania pozytywnych zmian.

Utrzymanie pozycji Wieczoru Rekrutera, ważne dla przyszłości HR w Polsce

Utrzymanie prestiżu i pozycji Wieczoru Rekrutera ma wpływ na jakość i pozycje pracy w branży HR. Jest to jedyne tego typu wydażenie w branży HR w Polsce.

W 2010 roku Robert Pasut, współzałożyciel Abstrachuje.tv organizował pierwszą edycję Wieczoru Rekrutera.

Od tego czasu współpracowaliśmy z takimi autorytetami jak:

  • Joanna Malinowska-Parzydło,
  • Artur Skiba,
  • Jarosław Adamkiewicz,
  • Tomasz Szpikowski,
  • Piotr Mrozinski,
    którzy pomagali w tworzeniu Wieczoru Rekrutera.

Ogromnego wsparcia udzielił nam także Marek Jurkiewicz ze swoim zespołem z Infopraca.pl i oczywiście, niezapomniany Jacek Krajewski.

W ostatnich latach mieliśmy szczęście tworzyć to wydarzenie razem z Aleksandrą Radziewską-Wyłudek, Tomaszem Suchoniem i Krzysztofem Niedzielą. W tym roku jubileuszową 10 edycję Wieczoru Rekrutera zorganizują Urszula Bosiacka, Sylwia Zając i wspomniany Krzysztof Niedziela.

Przyjdź na Wieczór Rekrutera i dołącz do nas, a pokażesz swoją lojalność w integrowaniu naszej społeczności oraz sprawisz, że Polska stanie się lepszym miejscem pracy.

Od czasu pierwszego Wieczoru Rekrutera  branża HR i rekrutacyjna przeszły przez wiele zmian w Polsce. Dla wielu z nas ostatnie lata pokazują ogromny rozwój i sukcesy naszych zespołów. Wychodząc na przód Polska będzie potrzebować od nas kolejnych owocnych wyników, dzięki czemu przyczynimy się do wzrostu ekonomicznego.

  • Czy w przeciągu kilku ostatnich lat dostałeś wystarczająco bonusów?
  • Czy jesteś najlepszym wewnętrznym rekruterem w Polsce?
  • Czy stworzyłeś najlepszą internetową kampanię?

Upewnij się, że w tym roku zostaniesz za to wyróżniony poprzez wzięcie udziału w rozdaniu Nagród Perły HR. Polska liczy na Ciebie, a nasze prestiżowe Jury złożone z HR Dyrektorów czeka, aby sprawdzić jak dobrze wypadasz na tak konkurencyjnym rynku.

Jeśli wcześniej nie miałeś okazji uczestniczyć w Wieczorze Rekrutera, nie krępuj się!

Wpływowe osoby z branży rekrutacyjnej i HR są zawsze w pogotowiu, chętne do dzielenia się doświadczeniami z nowymi członkami. Kluczem do Twojego sukcesu jest pewność, że ludzie są świadomi Twoich możliwości. Ponadto istotne jest uczestnictwo w wydarzeniach, gdzie możesz spotkać osoby, które mogą być pomocne w rozwoju Twojej kariery.

Dawni znajomi, klienci, poprzedni szefowie – wszyscy czekają aby podzielić się z Tobą tegorocznymi wyzwaniami.

Pozwól, aby także Tobie Wieczór Rekrutera pomógł w spełnieniu marzeń!

 

Przeczytaj też:

XI Wieczór Rekrutera zakończony. Mamy nowych laureatów konkursu Perły HR

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Sprawdź wszystkie komentarze