CEE Outsourcing Shared Services Awards – Verita HR Polska nominowana
10 Jan 2017

CEE Outsourcing Shared Services Awards – Verita HR Polska nominowana

Bardzo miło nam poinformować, że firma Verita HR Polska znalazła się w gronie nominowanych w konkursie CEE Outsourcing and Shared Services Awards, w kategorii Top Recruitment Firm of the Year 2016. Jest nam miło tym bardziej, że naszą firmę wyróżniono w ten sposób już po raz czwarty.

O wyróżnieniu tym z pewnością zadecydowały osiągnięte przez nas dobre wyniki, w tym dynamiczny rozwój naszych brandów: HRO Personnel oraz HRO Recruitment, dzięki którym możemy proponować usługi z zakresu pracy tymczasowej, outsourcingu personalnego czy outsourcingu kadrowo – płacowego (HRO Personnel) oraz rekrutacji na wyższe, wyspecjalizowane stanowiska (HRO Recruitment).

Nominacja do tak prestiżowego konkursu stanowi dowód na docenienie naszej codziennej pracy oraz potwierdza, że wysoka jakość świadczonych przez nas usług została zauważona i doceniona przez rynek.

 

O wydarzeniu

BiznesPolska Media po raz piąty organizuje doroczną Galę CEE Outsourcing Shared Services Awards, której celem jest uhonorowanie wybitnych osiągnięć uczestników tego sektora. Nagrody zostaną wręczone globalnym firmom outsourcingowym, projektom z zakresu usług dla biznesu oraz specjalistom z tego sektora za wkład w rozwój branży w Europie Środkowej i Wschodniej w 2016 roku.

Uroczystość wręczenia nagród odbędziecie się w Warszawie w hotelu InterContinental 2 lutego 2017 roku.

Do udziału w tegorocznej uroczystości zostało zaproszonych ponad 300 gości, z czego ponad 50 to międzynarodowe firmy zainteresowane ulokowaniem lub rozwijaniem swoich centrów usług w Europie Środkowo-Wschodniej. Gala będzie poprzedzona panelem dyskusyjnym, dotyczącym usług wspólnych i sektora outsourcingowego.

Więcej informacji na stronie: www.ceeoutsourcingawards.com

 

Leave Your Comment