ZNAMY JUŻ LAUREATÓW KONKURSU PERŁY HR
19 Oct 2018

ZNAMY JUŻ LAUREATÓW KONKURSU PERŁY HR

Już po raz XI branża rekrutacyjna spotkała się podczas Wieczoru Rekrutera, aby wspólnie świętować ten wyjątkowy dzień dla branży rekrutacyjnej i HR. 18 października w klubie Opera poznaliśmy zwycięzców w konkursie Perły HR.

Gala została poprowadzona przez Mateusza Lebiedzińskiego oraz Sylwię Zając, a rozpoczęła się od uroczystego powitania przez Marka Jurkiewicza, general managera w Infopraca.pl, który nie mógł zjawić się osobiście na wydarzeniu, ale zaskoczył gości specjalnie przygotowanym materiałem wideo. Ponadto na scenie gości powitali – Romeo Grzębowski, prezes w Extended Disc, doktor Maciej Chakowski, partner w kancelarii C&C Chakowski i Ciszek, Karina Popieluch, dyrektor studiów HR BP w Akademii Leona Koźmińskiego oraz Andrew Samu, pomysłodawca konkursu Perły HR.

W głównej części gali przedstawiono laureatów konkursu Perły HR. W kategorii Inhouse Recruiter of the Year I miejsce zajęła Róża Szafranek, HR Manager w Elmodis, natomiast II miejsce zdobyła Natalia Kurczab, specjalistka ds. pozyskiwania talentów w Alior Banku. Nagrodzeni w kategorii Consultant of the Year to Julia Krawczak, młodsza specjalistka ds. administracji i rekrutacji tymczasowych z agencji Jobhouse, która otrzymała I miejsce, a II miejsce przypadło Oliwii Kepke, starszej specjalistce ds. rekrutacji i sprzedaży z agencji Lobo HR. Z kolei w kategorii Inhouse Recruitment Team of the Year nagroda za I miejsce trafiła do zespołu rekrutacyjnego DHL Parcel, a II miejsce zajął zespół z firmy Siili Solutions. O wynikach konkursu zadecydowało jury w składzie: Kasia Borowicz, trenerka rekrutacji, Andrzej Borczyk, HR dyrektor w Grupie Żywiec oraz Marek Jurkiewicz, general manager w infopracy.pl.

Oprócz części oficjalniej nie zabrakło również loterii wizytówkowej magazynu Rekruter, w której do wygrania były zestawy kosmetyków, bilety do teatru czy aplikacja eRodo. Goście mieli także okazję do wspólnego nieformalnego networkingu oraz zabawy i integracji podczas after party.

Partnerami głównymi wydarzenia zostali Infopraca.pl oraz Extended Disc. W gronie pozostałych partnerów znaleźli się: kancelaria C&C Chakowski i Cieszek, eRodo.eu, Akademia Leona Koźmińskiego, Emplocity, SSC Heroes, Polska Press Grupa, hrpolska.pl, Szkoła HR BP, Becca, HRO Personnel, Vinarte oraz Opera klub.

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców oraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursu. Oficjalna galeria zdjęć już wkrótce na Facebooku magazynu Rekruter oraz w wydaniu specjalnym magayznu.