|

33 Akademia Rekomendacji Grzegorza Turniaka – RELACJA

W ubiegłym tygodniu (13 marca) już po raz 33 Grzegorz Turniak udowodnił, że Akademia Rekomendacji to wyjątkowe wydarzenie zarówno w swojej formie jak i treści. Tym razem motywem przewodnim spotkania był „Ekosystem Innowacyjnych Przedsiębiorstw”.

33 Akademia Rekomendacji Grzegorza Turniaka – przegląd spotkania

Spotkanie rozpoczęło się od intensywnego networkingu, na którym znaleźli się z fachowcy z różnych branż takich jak np. księgowość, prawo, nieruchomości, grafika czy aranżacja wnętrz. Każdy z uczestników mógł przeprowadzić  nie jedną inspirującą rozmowę.

Następnie odbył się panel dyskusyjny. Jako pierwszy na pytania Grzegorza Turniaka odpowiadał dr. Inż. Paweł Bielski, który nie tylko znał się na innowacjach w biznesie, ale jest także z zamiłowania podróżnikiem. Wypowiadał się między innymi na temat poziomu dojrzałości rynku pracy w Polsce, o potrzebie innowacji w dużych firmach oraz dokonywał analizy outsourcingu.

Kolejny z gości Paweł Przybyszewski, który na co dzień jest brokerem technologii definiował pojęcie innowacje, wyjaśniał na czym polega praca brokera technologii  oraz przedstawiał sytuację startupów w naszym kraju. Na koniec I części Jakub Sobieraj, specjalista od social media podkreślał znaczenia tego narzędzia reklamy dla innowacyjnych przedsiębiorstw.

Druga część 33 Akademii dotyczyła zagadnienia Ekosystemu Innowacyjnych Przedsiębiorstw.

Po kolejnej krótkiej przerwie networkingowej, rozpoczęła się II część spotkania, na którym odbyła się kluczowa dyskusja dotycząca Ekosystemu Innowacyjnych Przedsiębiorstw.

Później w ramach zorganizowanego losowania, wyłoniono zwycięzców nagród książkowych. Spotkanie zakończyła ostatnia już sesja networkingowa, wzbogacona o zdjęcia z gośćmi oraz  uroczysta kolacja z prelegentami i Grzegorzem Turniakiem.

Zobacz stronę Akademii na FB

Przeczytaj też:

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Sprawdź wszystkie komentarze