|

Wystartowała IV edycja ogólnopolskiego Badania Analityki HR

Badanie, jak co roku, skierowane jest do managerów i przedstawicieli działów HR. Projekt ma na celu diagnozę zaawansowania analityki HR w polskich firmach oraz budowanie świadomości o wartości zarządzania przez dane.

W poprzedniej edycji organizatorom udało się dotrzeć do prawie 500 polskich firm. W ramach projektu odbyły się webinary eksperckie oraz szkolenia z analityki HR. Każdy uczestnik otrzymał dostęp do wyników badania, a zainteresowane firmy mogły przystąpić do programu certyfikacji “Tu HR się liczy”, wyróżniającego organizacje najpełniej korzystające z potencjału liczb w obszarze HR.

Tegoroczna edycja badania to kompleksowy przegląd wskaźników i procesów HR-owych: od planowania strategicznego, przez kadry i wynagrodzenia, po szkolenia, rekrutację i employer branding. Organizatorem akcji, jak co roku, jest hub ekspercki HRrebels. Partnerami Strategicznymi tej edycji zostali OLX Praca i eTutor.

Aby wziąć udział w badaniu, wystarczy wejść na stronę https://policzhr.pl/?utm_source=rekruter&utm_medium=npras i przejść do ankiety. Również w tym roku uczestnicy badania otrzymają bezpłatny, szczegółowy raport oraz wezmą udział w losowaniu nagród. Badanie potrwa do 24 lutego 2023. Premiera raportu planowana jest na 14 marca.