|

Brunch EB – dołącz do wydarzenia online!

Kolejna edycja wydarzenia Brunch EB organizowanego cyklicznie przez Agencję Grow odbędzie się już 14 i 15 maja. Po raz pierwszy w swojej historii konferencja zostanie w całości przeniesiona do świata online.

Brunch EB to wydarzenie, podczas którego spotykają się eksperci z branży employer brandingu i human resources, którzy dzielą się najlepszymi praktykami wdrażanymi w swoich organizacjach.

„Zaplanowaliśmy swoisty EB-owy festiwal z najlepszymi case’ami i świetnymi mówcami, którzy wiedzą, jak robić dobre i skuteczne EB (i nie tylko!)” – zapowiada Łukasz Jarota, Dyrektor Zarządzający Agencji Grow.

Pierwszy dzień wydarzenia to część konferencyjna, podczas której prelegenci przedstawiają case study, wyniki badań czy szczegółowo analizują wnioski swoich działań i rynkowe trendy.

Jakie tematy będą brane na tapet tym razem? W agendzie znalazły się m.in. prelekcja Kamila Bolka z LTTM, który opowie, jak wykorzystać YouTube i influencerów do employer brandingu, wystąpienie Tomka Florczaka z ChallengeRocket.com, który wyjaśni, jak zbudować Talent Pool wokół swojej marki i zwiększyć zaangażowanie kandydatów, czy prezentacja Marcina Hermana z Alior Banku, który zdradzi, dlaczego komunikacja jest kluczem do zaangażowania pracowników.

Z kolei drugiego dnia Brunchu EB odbędą się kameralne warsztaty poświęcone roli employer brandingu w organizacji (nie tylko) w czasach kryzysu. Agnieszka Borak i Łukasz Jarota z Agencji Grow, znani m.in. z kultowych już szkoleń Employer Brand Leaders Training, podczas warsztatu skupią się na takich wątkach jak marketing rekrutacyjny, pre-onboarding i social media w komunikacji rekrutacyjnej. 

Udział w pierwszym dniu wydarzenia jest bezpłatny, natomiast uczestnictwo w warsztatach jest odpłatny. Liczba miejsc na części warsztatowej jest ograniczona.

Podczas wydarzenia w panelu dyskusyjnym na temat współpracy i komunikacji między działami HR, EB, PR i digital wystąpi nasza redaktor naczelna – Sylwia Zając.

Szczegółowe informacje na temat Brunchu EB można znaleźć na stronie www.bruncheb.pl

Jeśli interesuje Cię także wykorzystanie TikToka do rekrutacji employer brandingu – czytaj więcej.

Strona www: https://agencjagrow.pl/