|

Kolejna odsłona The BSS Forum i Gali Outsourcing Stars! Zapraszamy do Trójmiasta!

To już szósta edycja międzynarodowego wydarzenia jakim jest Gala Outsourcing Stars, poświęconego nowoczesnym usługom dla biznesu, organizowanego przez Pro Progressio. W tym roku będzie ona miała miejsce w Trójmieście, ku zadowoleniu zainteresowanych lokalnych działaczy. Co najciekawsze – Forum i Gali po raz pierwszy towarzyszyć będą Targi Pracy pod nazwą „Moja Praca, Mój Rozwój, Mój Wybór”. Wszystko zaplanowano na dni 5-7 kwietnia.

Wyzwania branży BSS tematem Gali Outsourcing Stars

The BSS Forum i Gala Outsourcing Stars, które odbędą się ostatniego dnia wydarzeń – 7 kwietnia, poświęcone są omówieniu kluczowych trendów i wyzwań w branży BSS, a jednocześnie zapewniają międzynarodowy networking. Stanowią profesjonalną i rozbudowaną platformę merytorycznych dyskusji z obszaru biznesu, sprzedaży i rozwoju osobistego oraz HR. W tej szczególnej międzynarodowej konferencji w hotelu Courtyard by Marriott w Gdyni udział weźmie blisko 400 gości. Spodziewamy się uczestników z Polski, Kanady, Białorusi, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Gruzji. Wydarzenie poprowadzone zostanie zarówno w języku polskim, jak i angielskim, z obustronnym tłumaczeniem.

Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in.: Polski Ład, kwestie zatrudniania obcokrajowców, optymalizacja pracy centrów usług wspólnych, nowoczesna sprzedaż, rola podcastów w biznesie, zjawisko Great Resignation, a także tzw. Scaling Up oraz lokalizacje dla centrów BPO/GBS. Wszystkiemu przyświecać będzie motyw przewodni Forum i Gali, czyli hasło „Wind of Change”, powiązane z pozytywnymi zmianami, jakie niosą nowoczesne usługi dla biznesu. Sama Gala Outsourcing Stars odbędzie się, z kolei, w zabytkowej hali Plenum, jednej z najpiękniejszych części Stoczni Gdańskiej. Podczas spektakularnej imprezy, połączonej z występami artystycznymi, nagrodzone zostaną firmy, które rozwijały się w zeszłym roku w godny naśladowania sposób.

W dniach poprzedzających Forum (5-6 kwietnia na terenie Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku) czekają nas Targi Pracy, skierowane do osób poszukujących zatrudnienia w szeroko rozumianym sektorze usług dla biznesu – marketingu i sprzedaży, IT, BPO i SSC, a także prawie czy finansach. Tu również będzie okazja do wysłuchania ekspertów i porozmawiania z przedstawicielami interesujących obszarów. Zagwarantuje to blisko 40 stanowisk wystawienniczych, a wśród nich również stanowisko informacyjne dla obcokrajowców, w którym będziemy dyskutować o sprawnym procesie zdobycia zatrudnienia w naszym kraju. Poza przestrzenią praktyczno-merytoryczną, organizatorzy zadbają również o stworzenie chillout zone, na nieco luźniejsze rozmowy.

Partnerem Strategicznym jest Invest in Pomerania. A Polska Agencja Inwestycji i Handlu objęła wydarzenie Patronatem Honorowym.

Szczegóły The BSS Forum i Gali Outsourcing Stars: https://bssforum.com/pl/.

#outsourcing #BSS #OutsourcingStars #TargiPracy #Gala #Forum

Przeczytaj artykuły o podobnej tematyce