|

Co mają ze sobą wspólnego Metaverse, cyberbezpieczeństwo i wodór? Konferencja Poland 2.0 Summit już w dniach 4-5 listopada w Londynie

W dniach 4-5 listopada 2022 roku w Londynie, po raz ósmy odbędzie się konferencja Poland 2.0 Summit, organizowana przez polskich studentów z wiodących europejskich uczelni. Podczas konferencji poruszone zostaną tematy najnowszych rozwiązań technologicznych, takie jak smart cities, foodtech, jak i przyszłość cyberbezpieczeństwa w dobie metaverse. 

Podczas dwudniowego wydarzenia, uczestnicy wezmą udział w panelach dyskusyjnych związanych z trzema ścieżkami tematycznymi: Trends in Business, Modern Issues oraz Brave Green World, wysłuchają dyskusji prelegentów i będą mogli zaangażować się w sesje pytań i odpowiedzi z założycielami największych polskich startupów technologicznych m.in. Pawłem Piotrowiczem, oraz autorytetami ze świata akademii takimi jak Maciej Kawecki. 

Reklama dotycząca konferencji Poland 2.0 Summit 2022. Przedstawia rękę robota, tytuł konferencji oraz datę. W lewym dolnym rogu znajduje się napis London #Nomadsunited

Poza tym na Poland 2.0 Summit pojawią się m.in. prelegenci z takich firm jak Boston Consulting Group, Procter & Gamble, LOT oraz Goldman Sachs, którzy wzbogacą rozmowy o perspektywę ze świata biznesu. 

Specjaliści poruszą wiele ważnych kwestii związanych z naszą przyszłością, pośród nich będą pytania o roli wodoru w transformacji energetycznej w kontekście kryzysu energetycznego, zmianach w branży żywieniowej w dobie nowoczesnych technologii oraz cyberbezpieczeństwie jako nowej kwantowej rewolucji. Dyskusję poprowadzą znani moderatorzy m.in. Karol Paciorek oraz Tomasz Różek. 

W przeddzień głównego dnia konferencji, 4-tego listopada uczestnicy wezmą udział w warsztatach poprowadzonych przez przedstawicieli globalnych firm takich jak Procter&Gamble, Goldman Sachs i Boston Consulting Group. Zaś podczas sobotniej części, uczestnicy będą mogli zagłębić się w dyskusje z prelegentami podczas sesji networkingowej, lunchu i uroczystego balu. Bilety na Poland 2.0 Summit 2022 są już dostępne! 

Partnerami tegorocznej konferencji Poland 2.0 Summit w Londynie są Goldman Sachs, Aleph Zero, BCG, P&G, LOT oraz BGK.

Coroczna konferencja Poland 2.0 Summit zrzesza nie tylko polskich studentów i przedsiębiorców, ale też specjalistów i innowatorów. Stanowi ona doskonałą przestrzeń do wymiany idei i poglądów, niezależnie od wieku czy pochodzenia uczestników. 

Jej ostatnia, warszawska odsłona przyciągnęła ponad 200 gości oraz odbiła się szerokim echem zarówno w prasie, jak i wśród studentów.

Fundacja Poland 2.0 od 2015 roku zrzesza polskich studentów z zagranicznych uczelni i jest organizatorem corocznej konferencji Poland 2.0 Summit o tematyce start-upów, technologii i przedsiębiorczości. Niezmiennie, od pierwszej edycji konferencji, partnerem strategicznym fundacji jest Boston Consulting Group. 

Poland 2.0 to także szeroki wachlarz inicjatyw, takich jak podcast #NOMAD oferujący rozmowy z inspirującymi przedsiębiorcami, Edu 2.0, czyli program ambasadorski ułatwiający przyszłym studentom lepsze poznanie uczelni swoich marzeń oraz Work 2.0, program stażowy dla studentów, którzy chcą zyskać doświadczenie zawodowe w startupach. 

Przeczytaj też:

Polska nowym sercem informatycznego giganta – porozumienie Exadel z Uczelnią Łazarskiego

Tagi: