|

Co mają ze sobą wspólnego Metaverse, cyberbezpieczeństwo i wodór? Konferencja Poland 2.0 Summit już w dniach 4-5 listopada w Londynie

W dniach 4-5 listopada 2022 roku w Londynie, po raz ósmy odbędzie się konferencja Poland 2.0 Summit, organizowana przez polskich studentów z wiodących europejskich uczelni. Podczas konferencji poruszone zostaną tematy najnowszych rozwiązań technologicznych, takie jak smart cities, foodtech, jak i przyszłość cyberbezpieczeństwa w dobie metaverse. 

Podczas dwudniowego wydarzenia, uczestnicy wezmą udział w panelach dyskusyjnych związanych z trzema ścieżkami tematycznymi: Trends in Business, Modern Issues oraz Brave Green World, wysłuchają dyskusji prelegentów i będą mogli zaangażować się w sesje pytań i odpowiedzi z założycielami największych polskich startupów technologicznych m.in. Pawłem Piotrowiczem, oraz autorytetami ze świata akademii takimi jak Maciej Kawecki. 

Poza tym na Poland 2.0 Summit pojawią się m.in. prelegenci z takich firm jak Boston Consulting Group, Procter & Gamble, LOT oraz Goldman Sachs, którzy wzbogacą rozmowy o perspektywę ze świata biznesu. 

Specjaliści poruszą wiele ważnych kwestii związanych z naszą przyszłością, pośród nich będą pytania o roli wodoru w transformacji energetycznej w kontekście kryzysu energetycznego, zmianach w branży żywieniowej w dobie nowoczesnych technologii oraz cyberbezpieczeństwie jako nowej kwantowej rewolucji. Dyskusję poprowadzą znani moderatorzy m.in. Karol Paciorek oraz Tomasz Różek. 

W przeddzień głównego dnia konferencji, 4-tego listopada uczestnicy wezmą udział w warsztatach poprowadzonych przez przedstawicieli globalnych firm takich jak Procter&Gamble, Goldman Sachs i Boston Consulting Group. Zaś podczas sobotniej części, uczestnicy będą mogli zagłębić się w dyskusje z prelegentami podczas sesji networkingowej, lunchu i uroczystego balu. Bilety na Poland 2.0 Summit 2022 są już dostępne! 

Partnerami tegorocznej konferencji Poland 2.0 Summit w Londynie są Goldman Sachs, Aleph Zero, BCG, P&G, LOT oraz BGK.

Coroczna konferencja Poland 2.0 Summit zrzesza nie tylko polskich studentów i przedsiębiorców, ale też specjalistów i innowatorów. Stanowi ona doskonałą przestrzeń do wymiany idei i poglądów, niezależnie od wieku czy pochodzenia uczestników. 

Jej ostatnia, warszawska odsłona przyciągnęła ponad 200 gości oraz odbiła się szerokim echem zarówno w prasie, jak i wśród studentów.

Fundacja Poland 2.0 od 2015 roku zrzesza polskich studentów z zagranicznych uczelni i jest organizatorem corocznej konferencji Poland 2.0 Summit o tematyce start-upów, technologii i przedsiębiorczości. Niezmiennie, od pierwszej edycji konferencji, partnerem strategicznym fundacji jest Boston Consulting Group. 

Poland 2.0 to także szeroki wachlarz inicjatyw, takich jak podcast #NOMAD oferujący rozmowy z inspirującymi przedsiębiorcami, Edu 2.0, czyli program ambasadorski ułatwiający przyszłym studentom lepsze poznanie uczelni swoich marzeń oraz Work 2.0, program stażowy dla studentów, którzy chcą zyskać doświadczenie zawodowe w startupach.