|

Co w Toruniu piszczy? Kurs na HR!

XIII edycja Kursu na HR odbędzie się w Toruniu. W programie liczne prezentacje i dyskusje, networking, wyjątkowi goście – lokalni przedsiębiorcy, przedstawiciele władz samorządowych, naukowcy i wybitni eksperci z zakresu HR.

Toruńska edycja Kursu na HR będzie okazją do dyskusji m.in. efektywnym employer brandingu, budowaniu zewnętrznej marki start-upu, zdobywaniu silnej pozycji pracodawcy w branży produkcyjnej, szkołach zawodowych i ich szczególnej wartości dla polskiego rynku pracy, sprawdzonych i skutecznych KPI w HR oraz o tym jak zmieniła się praca w dziale HR po wprowadzeniu RODO? Uczestnicy będą debatować o wpływie technologii na przyszłość HR i wspólnie z ekspertami odpowiedzą na pytanie: Czy zastąpią nas roboty?

Majowe spotkanie to nie tylko duża dawka najnowszej wiedzy eksperckiej, ale także okazja do wymiany doświadczeń z codziennej pracy oraz integracja środowiska związanego z branżą HR.

Kurs na HR odbędzie się 16 maja w Copernicus Toruń Hotel, Bulwar Filadelfijski 11.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa Progres, która od kilkunastu lat wspiera przedsiębiorstwa w całej Polsce w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa biznesowego i szkoleń, rekrutacji stałych, a także optymalizacji procesów i kosztów zatrudnienia. Rocznie zatrudnia ponad 25 tysięcy pracowników i realizuje 1,5 tysiąca projektów rekrutacyjnych. Posiada kilkadziesiąt oddziałów w Polsce i zagranicą.

Patronami honorowymi wydarzenia są Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Polska Strefa Inwestycji, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna i Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Handlu i Usług w Bydgoszczy.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: www.kursnahr.pl