|

Czym jest Katalog Marzeń? Te prezenty zapadają w pamięć i budują relacje

Katalog Marzeń proponuje vouchery na przeżycia, czyli niezwykłe usługi, takie jak np. skok ze spadochronem, lot balonem, kolacja w ciemności czy jazda Ferrari, które możesz podarować drugiej osobie. W ofercie Katalogu Marzeń znajduje się obecnie ponad 6500 atrakcji z całej Polski. Voucher można zrealizować przez 12 miesięcy od daty zakupu.

Pierwszym marzeniem, które spełnił Katalog Marzeń, był lot szybowcem. To przeżycie do dziś jest absolutnym bestsellerem. Jeśli nie wiesz, co wyjątkowego jest w tej atrakcji, to spieszymy z wyjaśnieniem, że szybowce to maszyny, które latają bez silnika. Wzbijają się na odpowiednią wysokość za pomocą wyciągarki lub są holowane przez samolot. Kiedy szybowiec uzyska odpowiednią prędkość i wysokość, odczepia się go, a osoby w kabinie mają okazję doświadczyć niezapomnianych chwil i poszybować w ciszy, unoszeni jedynie dzięki prawom fizyki.

Wśród najczęściej wybieranych atrakcji warto też wymienić off road 4×4 i kolację w ciemności, które Marzyciele wybierają na różne okazje. Z tych najbardziej nieoczywistych i szalonych, polecamy lot odrzutowcem w wersji ekstremalnej, z sekwencją akrobacji rodem z filmu lub skoki ze spadochronem, a nawet kurs AFF.

Jeśli chodzi o prezenty biznesowe, tutaj królują nasze Pakiety Marzeń. To Specjalne vouchery, w których osoba obdarowana sama wybiera atrakcję z listy dostępnych. Pakiety te są układane tematycznie (ekstremalne, relaksujące, VIP) lub pod kątem tego, kogo chcemy obdarować (dla niej, dla niego, dla dwojga). Takie rozwiązanie jest świetne, kiedy nie do końca znamy preferencje osoby obdarowanej.

Katalog marzeń – moc inicjatyw

Katalog Marzeń powstał w 2010 roku. Od tego czasu nie tylko rozszerza ofertę o kolejne atrakcje, ale też realizuje różnego rodzaju inicjatywy, które mają ułatwić realizowanie marzeń.

Uczestnicy akcji #ChcęToPrzeżyć za darmo testują atrakcje z oferty i dzielą się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych, by wygrać abonament na spełnienie marzeń. W 2022 roku odbyła się wyjątkowa edycja, skierowana do uczestników powyżej 55 roku życia (#ChcęToPrzeżyć Silver).

Z kolei w Maratonie Marzeń firma wspiera osobiste marzenia, które chętni sami zgłaszają do konkursu. Wybrane osoby otrzymują wsparcie mentora i nagrody finansowe, które pomagają im wydawać książki, podróżować, zakładać firmy i realizować plany.

Pracownicy Katalogu Marzeń zmieniają świat w ramach projektu Marzyciele Pomagają. Każdy członek zespołu otrzymuje dodatkowy, płatny urlop na działalność charytatywną. Sprzątamy szlaki turystyczne i lasy, sadzimy kwiaty przy Domach Dziecka, wspieramy fundacje i uchodźców, pomagamy w schroniskach.

Finansujemy także wielkie marzenia o zdobywaniu ośmiotysięczników, trawersie Grenlandii i biegu przez pustynie. W projekcie Dream and Do gromadzimy środki dla stypendystów.

Ponadto wierzymy, że marzenia powinny być w zasięgu ręki każdego. Dlatego sprawdzamy ofertę naszych partnerów. Opisujemy ją z myślą o osobach z niepełnosprawnościami w ramach nowego projektu Marzenia Bez Barier.

Napędzani marzeniami

O marzeniach możemy rozmawiać bez końca. Właśnie dlatego powstał podcast Napędzani Marzeniami, w którym szefowa Katalogu Marzeń – Joanna Borucka – rozmawia z inspirującymi osobami. Chcemy rozwijać się w oparciu o relacje, te wewnętrzne, w naszym zespole, ale też z klientami (Marzycielami) i partnerami. Wspólne przygody i spędzanie razem czasu zdecydowanie tym relacjom sprzyjają. W tym pomagają nam właśnie vouchery na przeżycia.

Czym są vouchery na przeżycia?

Vouchery to swego bony na usługi, kreatywne podarunki, dzięki którym można doświadczyć niezapomnianych emocji i odmienić czyjeś życie. To doskonała alternatywa dla materialnych prezentów i gadżetów, których z kolei w firmach nie brakuje.

My proponujemy prezenty, które zapadają w pamięć i budują relacje. Cytując pisarkę Maję Angelou: „Ludzie zapomną o tym, co im powiedziałeś, ludzie zapomną o tym, co dla nich zrobiłeś, ale nie zapomną tego, jak poczuli się dzięki Tobie”. Vouchery na przeżycia to idealny sposób na wspieranie pasji drugiej osoby i ofiarowanie jej tego, co mamy najcenniejsze — chwil, których nigdy nie zapomni.

Wśród tysięcy opcji na przeżycia, znajdują się sporty ekstremalne, relaksujące zabiegi SPA, inspirujące podróże, a także kursy i spotkania. Sam voucher może mieć formę pliku elektronicznego PDF lub fizycznej karty, którą wysyłamy w kopercie, pudełku lub przesyłce balonowej. 

W jaki sposób można wykorzystać vouchery na przeżycia w firmie?

W Katalogu Marzeń wierzymy, że chcieć znaczy móc, a razem możemy więcej, również w biznesie. Chcemy, by każdy pracownik czuł #Radość w pracy, dlatego organizujemy konkurs, w którym do wygrania są przeżycia dla całego zespołu.

Vouchery na przeżycia świetnie sprawdzają się jako narzędzie dla HR, manadżerów i pracodawców:

  • jako prezent w trakcie onboardingu i offboardingu, kiedy chcemy powitać lub pożegnać współpracownika w niecodzienny sposób,
  • do motywowania lub nagradzania zespołów i poszczególnych pracowników, przy wyznaczaniu celów,
  • jako świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • jako prezent z okazji jubileuszu, przejścia na emeryturę, Dnia Kobiet, narodzin dziecka i wszelkich innych okazjach.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm. Doradzamy wybór voucherów, zajmujemy się logistyką, personalizujemy vouchery (dodajemy logo firmy i życzenia) oraz tworzymy platformy z dedykowaną ofertą. Aby skorzystać z oferty, wystarczy skontaktować się z nami przez formularz, lub bezpośrednio z Anną Mastalerczuk, naszą New Business Manager.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Sprawdź wszystkie komentarze