newsletter
[contact-form-7 404 "Not Found"]

DigiChat – jak to jest być java developerem? Marcin Mroczkowski.

1907
[social_warfare]

Sylwia Zając rozmawia z Marcinem Mroczkowskim na temat specyfiki pracy java developera, plusów i minusów oraz na temat rekrutacji programistów. Marcin Mroczkowski – programista Java z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w systemach korporacyjnych.

Java Developer – Marcin Mroczkowski

Zajmował się głównie sektorem FinTech – przetwarzaniem transakcji, integracją technologii finansowych i aplikacjami do zarządzania majątkiem. Współzałożyciel i dyrektor ds. Technologii w 1xTeam – start-upie zajmującym się na szkoleniami Java, rekrutacją i rozwojem oprogramowania. Twórca narzędzia dla osób rekrutujących i programistów ze świata IT – Jobs for Geek. Jego najnowszą inicjatywą jest javamaster.it – firma zajmująca się doradztwem w zakresie aplikacji Java.

Marcin jest zawsze zmotywowany i chętny do poznawania nowych trendów we współczesnym tworzeniu oprogramowania. Szczególnie koncentruje się na architekturze, clean code, refaktoryzacji i technikach uproszczenia kodu oraz praktycznych zastosowaniach automatyzacji procesów programistycznych.

https://jobsforgeek.com/
https://javamaster.it/
https://www.magazynrekruter.pl/

Oglądaj też: Rekruter DigiChat – rekrutacja w kryzysie. AG Test