|

DigiChat- rynek pracy na Śląsku, Agata Hagno, DPM

W tym odcinku rozmawiamy z Agatą Hagno (DPM) na temat tego, jak rynek pracy kształtuje się na Śląsku.

Agata Hagno – specjalista z zakresu Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Od ponad 22 lat prowadzi rodzinną firmę DPM Doradztwo Personalne sp. z o.o. Poszukiwanie talentów, utrzymywanie relacji, badanie zaangażowania pracowników oraz prowadzenie szkoleń to jej pasja. Jest wykładowcą i współtwórcą studiów podyplomowych z obszaru HR w Akademii Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Prelegent na wielu konferencjach poświęconych rynkowi pracy i rozwoju pracownika. Jest członkiem zarządu zarządu Inicjatywy Firm Rodzinnych oraz członkiem Rady Programowej Fundacji Class Ladies, a od 2014 roku Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet z ramienia Polskiej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczych Kobiet. Wiceprezes zarządu Fundacji Józefa Pietera.

Chętnie angażuje się w inicjatywy mające na celu usprawnienie funkcjonowania małej i średniej przedsiębiorczości, między innymi aktywnie współpracując z Forum Młodych przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Miłośniczka różnych kultur, podróży oraz literatury.

Oglądaj także – rynek pracy w Trójmieście, Cezary Maciołek, Grupa Progres