|

DigiChat – rynek pracy w Trójmieście, Grupa Progres

W tym odcinku porozmawialiśmy o rynku pracy w Trójmieście, jakie oferty pracy są najbardziej, popularne, jaki sektor biznesowy rozwija się najszybciej oraz którzy pracodawcy są najwięksi. Opowiedział nam o tym Cezary Maciołek, wiceprezes w Grupie Progres.

Cezary Maciołek – związany z branżą Outsourcingu i Human Resources od 2006 r. Człowiek merytoryczny, otwarty na dialog, dyskusję i ludzi. Dogłębnie analizuje tematykę świata rekrutacji i gospodarki. Swoją wiedzą chętnie dzieli się podczas konferencji, debat oraz w prasie branżowej. Regularnie komentowany i cytowany m.in. przez Harvard Business Review Polska, Rzeczpospolitą, Business Insider, Puls HR, Newserię, Puls Biznesu czy Dziennik Bałtycki. Wypowiedzi eksperckich udziela również w tradycyjnych mediach krajowych i lokalnych takich jak Polsat News czy Radio Gdańsk. Od 2014 r. Wiceprezes Zarządu Grupy Progres.

Współtwórca i Prezes trzech niezależnych linii biznesowych: Progres HR, Progres Permanent Recruitment oraz Progres Consulting w ramach Grupy Progres oraz pomysłodawca autorskiego wydarzenia, jakim jest konferencja Kurs na HR. Laureat nagrody „Manager Roku 2019” w konkursie Outsourcing Stars organizowanego przez fundację Pro Progressio oraz nominowany w konkursie „Lwy Koźmińskiego” pod przewodnictwem Prezydenta ALK prof. dr hab. Andrzeja K. Koźmińskiego. Absolwent studiów Master of Bussiness Administration na Akademii Leona Koźmińskiego.

Ukończył program ICAN Management organizowany przez Canadian International Management Institute oraz studia podyplomowe dla Menedżerów Sprzedaży na wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na wydziale Kolegium Nauk o Przedsiębiorczości (kierunek Zarządzanie). Wolne chwile spędza na podróżach. Zagorzały fan sportów zimowych i gry w golfa.

Oglądaj także: Rekruter DigiChat – jak to jest być java developerem?