|

“Doing business in Hungary” Kraków, 30 marca 2022r.

Grafika jest ilustracją do artykuł: "Doing business in Hungary".  Jest to zaproszenie na konferencję, zawiera informacje organizacyjne i logo organizatorów.

Polsko-Węgierska Izba Gospodarcza we współpracy z Centrum Business in Małopolska 30 marca 2022r. organizuje wydarzenie “Doing business in Hungary”,pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego i Konsulatu Generalnego Węgier w Krakowie. Głównym celem konferencji jest wymiana informacji dotyczących polsko-węgierskiej współpracy gospodarczej, ułatwienie nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz integracja środowisk. Spotkanie będzie miało miejsce w murach Krakowskiego Parku Technologicznego. Gośćmi wydarzenia będą przedstawiciele dyplomacji, samorządów, instytucji otoczenia biznesu oraz przedsiębiorcy. Spotkają się po to, by rozmawiać jak prowadzić biznes na Węgrzech i jak prowadzić biznes z Węgrami.

Prelekcje wygłoszą przedstawiciele Polsko-Węgierskiej Izby Gospodarczej, Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Budapeszcie, Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, a także reprezentanci firm Verita HR Grupa Kapitałowa, Skivak czy Raben Group Management. Wystąpienia będą dotyczyły kultury biznesu na Węgrzech, specyfiki kulturowej i komunikacji biznesowej w relacjach polsko-węgierskich oraz budowania marki pracodawcy i przeprowadzania rekrutacji na Węgrzech. Nie zabraknie również rozmowy o instrumentach wsparcia eksportu oraz case study polskich firm, które odniosły sukces na węgierskim rynku. 

Nadchodzące wydarzenie jest wspaniałą okazją do zapoznania się z możliwościami współpracy jakie oferuje Polsko-Węgierska Izba Gospodarcza i inne organizacje wspierające firmy działające w Małopolsce. W programie wydarzenia zaplanowano także sesję networkingową, podczas której goście wydarzenia będą mogli wymienić się doświadczeniami i nawiązać nowe relacje biznesowe w miłej atmosferze.  

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie: DOING BUSINESS IN HUNGARY | Polish-Hungarian Chamber of Commerce on Glue Up

O organizatorze:

Instytucja powstała w 2020 r., aby wspierać stosunki gospodarcze i handlowe pomiędzy przedsiębiorcami działającymi w Polsce i na Węgrzech. W swojej ofercie Polsko-Węgierska Izba Gospodarcza ma m.in. usługi biznesowe, prawne i językowe. Zobacz więcej na stronie www.plhucc.com

Kontakt do organizatora wydarzenia: info@plhucc.com

Przeczytaj też:

Węgierskie inspiracje i kolejny zamach na polskie media

Tagi: ,