|

Elite Leadership Program: „Nowe środowisko pracy” – jak zmieni się stosunek do pracy i człowieka w przyszłości!

Na obrazku znajdują się informacje organizacyjne na temat Konferencji Elite Leadership

Druga konferencja z cyklu Elite Leadership Program 2021/2022 odbędzie się 3 lutego 2022. Poprowadzi ją Aric Dromi, założyciel strategicznego think tanku Tempus.Motu i wewnętrzny futurolog Volvo Cars Group.

W ciągu ostatniego roku w środowisku pracy zaszły zmiany organizacyjne, a wraz z nimi transformacja cyfrowa. Masowe przejścia na pracę zdalną oraz hybrydową to jedne z najważniejszych przemian. Jak to wpłynie na sposób zarządzania ludźmi i ich pracą? W jakim kierunku zmierza przyszłość pracy?

Na te pytania odpowiemy podczas konferencji „Nowe środowisko pracy”, która odbędzie się 3 lutego. To drugie spotkanie z cyklu Elite Leadership Program 2021/2022, które ukazuje nowe spojrzenie na pracę, edukację, przyszłe zarządzanie a także modele ekonomiczne.

Kim jest gość specjalny konferencji?

Aric Dromi jest założycielem strategicznego think tanku Tempus.Motu oraz wewnętrznym futurologiem Volvo Cars Group. Jest również członkiem rady doradczej w NTT Innovation Institute. Ponadto od 20 lat wspiera firmy w określaniu celów i tworzeniu strategii rozwoju z uwzględnieniem trendów i zjawisk związanych z postępem technologicznym, polityką i ekonomią.

Jak myślisz, czy wszechobecność sztucznej inteligencji oraz automatyzacji wyeliminuje niektóre stanowiska pracy? Które zawody najbardziej dotknie ta zmiana? Już 3 lutego Aric Dromi opowie o rozwoju technologicznym oraz o tym, jakie zmiany wywoła ten przełom w przyszłości.

Więcej o Konferencji dowiesz się tutaj

Chcesz dołączyć do uczestników?

Możesz wziąć udział w pojedynczej konferencji lub w całym cyklu.

Zarezerwuj miejsce tutaj!

Przeczytaj też:

Flexible Space by WeWork, the Future of Poland?

Jaki jest potencjał polskiego sektora kosmicznego? Creotech Instruments chce zostać liderem w tej części Europy