Ilustracja do Notatek Prasowych dotyczących serii artykułów o działałności Globalworth
|

Globalworth wdraża A.I. Jane – narzędzie oparte na sztucznej inteligencji

Innowacje technologiczne od zawsze są obecne w DNA Globalworth i widoczne na wielu obszarach działalności firmy. Wiodący inwestor biurowy w Europie Środkowo-Wschodniej, z dumą ogłasza uruchomienie A.I. Jane , przełomowego narzędzia wewnętrznego opartego na sztucznej inteligencji, które wykorzystuje wspomnianą technologię do zrewolucjonizowania codziennej pracy.

Jako pierwszy projekt tego rodzaju w sektorze nieruchomości, A.I. Jane ma na celu udostępnianie potencjału sztucznej inteligencji zespołom pracującym w Globalworth.

Obecne modele sztucznej inteligencji są naprawdę fascynujące i oferują szerokie możliwości ich wykorzystywania w wielu obszarach. W Globalworth podeszliśmy do tego jak zawsze w sposób kreatywny uruchamiając projekt A.I. Jane bazujący na modelu sztucznej inteligencji, który służy nam jako narzędzie m.in. do projektowania wstępnych koncepcji graficznych czy kierunków w projektowaniu materiałów sprzedażowych, layoutów czy brandingu. Chcemy, aby projekt A.I. Jane stał się pomocnym narzędziem dla wielu zespołów Globalworth, zwiększającym wydajność i generującym unikatowe rozwiązania w kluczowych obszarach biznesowych, od marketingu, wynajmu, po projektowanie przestrzeni pracy w biurach.”

– mówi Paweł Słupski, Marketing & Communications Director w Globalworth Poland.

Sztuczna inteligencja rewolucjonizuje sposób, w jaki zespoły Globalworth opracowują, testują i generują nowe koncepcje. Nowe narzędzia tworzą wariacje pomysłów, które są szybsze i jeszcze bardziej kreatywne niż kiedykolwiek wcześniej. Celem firmy w zakresie wykorzystania sztucznej inteligencji jest zaoferowanie większej wartości najemcom swoich projektów.

O GLOBALWORTH

Globalworth jest notowaną na giełdzie spółką działającą na rynku nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej, notowaną w segmencie AIM Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Dzięki wiodącej pozycji na rynku w Polsce i Rumunii Globalworth stał się wiodącym inwestorem na rynku nieruchomości biurowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Globalworth nabywa, rozwija i bezpośrednio zarządza wysokiej jakości nieruchomościami biurowymi i przemysłowymi w najlepszych lokalizacjach, generując przychody z najmu od wysokiej jakości najemców z całego świata. Zarządzany przez ponad 260 specjalistów na Cyprze, Guernsey, w Polsce i Rumunii, łączna wartość jego portfela wynosi 3,2 mld euro, według stanu na 31 grudnia 2022 r. Około 96,4% portfela stanowią aktywa przynoszące dochód, głównie w sektorze biurowym, wynajmowane zróżnicowanej grupie ponad 690 krajowych i międzynarodowych korporacji. W Polsce Globalworth jest obecny w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Gdańsku i Katowicach, natomiast w Rumunii jego aktywa obejmują Bukareszt, Timisoarę, Konstancę, Pitesti, Arad i Oradeę. Więcej informacji można znaleźć na stronie Globalwoth oraz na profilach społecznościowych FacebookInstagramLinkedIn

Przeczytaj też: