Ilustracja do artykułu "Heineken rekrutuje w Krakowie. Jakie role są dostępne?"
|

Heineken rekrutuje w Krakowie. Jakie role są dostępne? 

Dobre wieści z krakowskiego rynku Global Shared Services. Heineken do końca roku chce zatrudnić około 400 nowych pracowników w krakowskim centrum usług biznesowych. 

„Kraków odgrywa kluczową rolę w naszych działaniach biznesowych. To dynamiczne miasto pełne talentów, które jest siedzibą ważnego centrum dla naszej firmy” – podkreśla Ákos Magyari, Dyrektor Centrum oraz członek zarządu Heineken Global Shared Services.

Dyrektor wyjaśnił ponadto, że odział będzie rekrutował zarówno juniorów, jak i specjalistów, liderów oraz menadżerów.

Rekrutacja w Heineken. Jakie role są otwarte w Krakowie?

Już teraz na stronie krakowskiego oddziału otwartych jest 87 ról. Sporą ich część stanowią oferty pracy w dziale finansów (33). Heineken poszukuje kandydatów m.in. na stanowiska Financial Accounting & Tax Manager, Finance Controlling Analyst, Senior Continuous Process Improvement Specialist, czy Junior PTP Team Leader.

Lwią część ogłoszeń stanowią też oferty w dziale Digital & Technology (50). W tym obszarze oddział poszukuje kandydatów na takie stanowiska jak Global Data Domain Specialist, Scrum Master, Finance Automation Team Leader, czy Head of Commerce DevOps.

Z kolei na specjalistów z obszaru HR czekają w Krakowie dwie role: Senior Learning and Development Specialist- Trainer oraz Training and Onboarding Lead.

Heineken w Krakowie

Heineken Kraków to Centrum Usług Wspólnych, które wspiera funkcjonowanie marki Heineken w całej Europie. Specjalizuje się w różnorodnych obszarach, takich jak: finanse, cyfryzacja, technologia, logistyka i transformacja. Krakowskie centrum powstało w 2012 roku, obecnie planuje przekroczyć liczbę 2000 zatrudnionych.

Zespół Heineken Kraków na swojej stronie podzielił się kilkoma zakulisowymi ciekawostkami. Odział chwali się m.in., że pracują w 17 językach, a podział płci w kadrze menażerskiej to 50:50. Z kolei średni wiek ich pracowników i pracowniczek to 33 lata.

“Dbamy o obsługę dostawców, troszczymy się o to, by dostawy docierały na czas do zakładów produkcyjnych, aby zamówienia klientów nie miały opóźnień i aby nasz produkt końcowy – a więc nasz kultowy złoty nektar – był dostarczany wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Robimy to, bo wiemy, że nasi konsumenci chcą się nim cieszyć. A my razem z nimi!” – zapewnia Heineken Kraków.

Jak wygląda rekrutacja w Heineken? 

Rekrutacja jest podzielona na cztery etapy. Pierwszym jest oczywiście przegląd aplikacji. W następnym kroku osoba rekrutująca rozmawia telefonicznie z kandydatem. Później odbywa się rozmowa face-to-face (Teams/Office) z menadżerem/menadżerką ds. rekrutacji i/lub z innymi osobami z zespołu. Na tym etapie kandydat może spodziewać się krótkiego zadania, opartego na zagadnieniach, jakimi będzie zajmował się w codziennej pracy na stanowisku, na jakie aplikuje. Ostatnim etapem jest złożenie oferty i podjęcie dalszych kroków związanych z zatrudnieniem. 

Heineken oferuje preferowany obecnie hybrydowy system pracy. W ofercie pracodawcy możemy także znaleźć szereg benefitów. Wśród nich znajduje się choćby prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, czy kafeteria „Mój Benefit”. Więcej informacji na temat procesu rekrutacji i kultury organizacyjnej w Heineken znajdziesz tutaj.

Przeczytaj także:

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Sprawdź wszystkie komentarze