|

HR Unconference

60f49dfcf705547agen10 czerwca odbędzie się druga edycja krakowskiego HR Unconference. Tegoroczne spotkanie będzie poświęcone wykorzystywaniu rozwiązań technologicznych w procesie pozyskiwania kandydatów, narzędziom, które mają szansę zrewolucjonizować HR oraz skutecznym strategiom promocji miejsc pracy. Magazyn Rekruter objął konferencję patronatem medialnym.22

O czym mowa?

#HRUnconferences to globalny cykl imprez skierowanych do specjalistów z zakresu Talent Acquisition i HR. Organizatorzy tworzą alternatywną platformę wymiany wiedzy i doświadczeń wśród osób z branży i umożliwiają im nawiązanie nowych kontaktów. W ubiegłym roku w 42 spotkaniach zorganizowanych w 25 krajach uczestniczyło ponad 4000 osób.

(Nie)konferencja, czyli co?

Formuła Unconference, którą realizuje #HRU, charakteryzuje się elastyczną agendą i brakiem sztywno określonego harmonogramu wystąpień. (Nie)konferencje są wolne od przemówień w stylu keynotes oraz mów sprzedażowych, koncentrują się natomiast na merytorycznych dyskusjach i aktywnym zaangażowaniu uczestników.

Dyskusja przede wszystkim

Czerwcowe spotkanie będzie okazją do rozmowy m.in. o skutecznych sposobach budowania sieci kontaktów przez specjalistów HR, rozwiązywaniu problemów rekrutacyjnych szczególnie w branży IT oraz platformach, które mogą znacząco ułatwić proces pozyskiwania wartościowych pracowników. Wśród prowadzących panele znajdą się między innymi Bartek Karcz, Marta Waligórska, Bartosz Gwiazdowski czy Kasia Borowicz. Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia – http://www.globalhru.com/event/hrukrakow-sourcing/

Nasz portal patronuje tej inicjatywie, a specjalnie dla czytelników przygotowaliśmy 20% zniżkę przy rejestracji na konferencję. W polu przeznaczonym na kod rabatowy wystarczy wpisać social20. W wydarzeniu może wziąć udział jedynie 60 osób, warto więc zarezerwować bilet jak najszybciej, żeby zagwarantować sobie miejsce.

Przeczytaj też:

Jak technologie mobilne wpływają na rekrutację?