|

HRowe Office Hours dla startupów

Bezpłatne HRowe Office Hours to inicjatywa skierowana do wszystkich founderów i managerów w startupach, którzy:

  • zastanawiają się, czy procesy HRowe w ich firmach są odpowiednio ułożone;
  • stoją przed wyzwaniem, z którym nie wiedzą, jak sobie poradzić;
  • chcieliby dowiedzieć się, jak stać się lepszym liderem.

Wydarzenie odbędzie się już 27 kwietnia!

W trakcie HRowych Office Hours każdy zainteresowany będzie mógł umówić się na indywidualne konsultacje z HR Hints. Eksperci firmy na co dzień wspierają liderów startupów w rozwoju i pokonywaniu wszelkich problemów w obszarze ludzkim.

Firma oferuje pomoc startupom i ich liderom we wszystkich aspektach związanych z obszarem ludzkim. Należą do nich tematy związane z rekrutacją, zarządzaniem zespołem, identyfikowaniem brakujących kompetencji w organizacji, rozwoju leadershipu czy też w odpowiednim przygotowaniu i wdrożeniu procesów HRowych. Chcąc podzielić się swoim doświadczeniem, HR Hints przygotowała inicjatywę, którą Magazyn Rekruter objął patronatem medialnym.

Wydarzenie jest świetną okazją do odbycia darmowych konsultacji ze specjalistami. Podczas spotkania będzie można omówić kwestie swoich założeń HRowych czy wyzwań przed jakimi stoi founder. Będzie to także czas do czy też rozmowy na temat planów rozwoju firmy w obszarze związanym z ludźmi.

Budowanie odpowiednio dopasowanego i zmotywowanego zespołu oraz właściwie zarządzanie pracownikami są kluczem do rozwoju każdej firmy. To jednocześnie jedne z największych wyzwań, przed jakimi stoją founderzy i managerowie. Potwierdziły to wyniki przeprowadzonego przez nas badania, które opublikowaliśmy w raporcie dotyczącym wyzwań HRowych w startupach i rozwijających się firmach technologicznych. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć HRowe Office Hours! Chcemy, aby dzięki tej inicjatywie liderzy  startupów mogli skonsultować wszelkie wątpliwości z zakresu szeroko pojętego HRu, do którego zaliczamy zarówno rekrutację, jak i takie aspekty jak leadership, motywowanie pracowników, czy też identyfikację słabo prosperujących ogniw w zespole” – komentuje inicjatywę Filip Małek, Business Manager w HR Hints

HRowe Office Hours przeznaczone są dla founderów oraz managerów startupów z każdego sektora i na każdym etapie rozwoju. Dla tych, którzy chcieliby omówić swoje wyzwania, czy też skonfrontować swoje plany i przemyślenia. Każde spotkanie będzie indywidualną konsultacją w formie rozmowy video i potrwa 30 minut. W celu bezpłatnej rejestracji wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny pod linkiem.

Czytaj także: Niepewni siebie, ale autentyczni – młodzi szukają pracy w pandemii

Jakie wyzwania stoją przed startupami i firmami technologicznymi?

Przypominamy, że nie tak dawno firma HR Hints przygotowała raport o wyzwaniach, jakie stoją przed startupami i firmami technologicznymi. To pierwsze tego typu badanie w Polsce. Analizie podano odpowiedzi founderów i managerów szybko rozwijających się przedsiębiorstw.

Informacje o raporcie: Jakie wyzwania HR stoją przed startupami i firmami technologicznymi? | Raport HR Hints

#MagazynRekruter #patronatmedialny #HRHints #HRoweOfficeHours #StrefaHR #StrefaPracodawcy #StrefaStartup #startup