Ilustracja do informacji prasowej pt. " HSBC uznany za najlepszego pracodawcę 2024 roku w Polsce".
|

HSBC uznany za najlepszego pracodawcę 2024 roku w Polsce

Top Employers Institute oficjalnie ogłosił, że HSBC w Polsce otrzymuje tytuł Top Employer na rok 2024

Każdego roku Top Employers Institute certyfikuje organizacje, które koncentrują się na stawianiu swoich pracowników na pierwszym miejscu poprzez wyjątkową politykę HR.

Program Top Employers Institute certyfikuje organizacje na podstawie udziału i wyników badania najlepszych praktyk HR. Badanie to obejmuje sześć obszarów HR składających się z 20 zagadnień, w tym strategię personalną, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, uczenie się, różnorodność i integrację, dobre samopoczucie i inne.

„Wyjątkowe czasy wydobywają z ludzi i organizacji to, co najlepsze. I byliśmy tego świadkami w naszym tegorocznym Programie Certyfikacji Top Employers: wyjątkowe wyniki certyfikowanych Top Employers 2024. Pracodawcy ci zawsze pokazywali, że dbają o rozwój i dobre samopoczucie swoich pracowników. W ten sposób wspólnie wzbogacają świat pracy. Z dumą ogłaszamy i świętujemy tegoroczną grupę wiodących pracodawców zorientowanych na ludzi: Top Employers 2024” – mówi David Plink, dyrektor generalny Top Employers Institute.

„Jesteśmy dumni z otrzymania tej nagrody Najlepszy Pracodawca 2024, która jest wielkim wyróżnieniem dla naszego banku. Cieszymy się, że nasze wysiłki zostały zauważone i docenione. Certyfikat jest dla nas dodatkową motywacją do dalszego doskonalenia procesów wewnętrznych i pielęgnowania wyjątkowej kultury naszej organizacji” – mówi Katarzyna Chudzińska-Hooymeyer, dyrektor HR w polskim oddziale HSBC.

  • Więcej o Top Employers Institute przeczytasz tutaj.
  • Więcej o HSCB w Polsce znajdziesz tutaj.

Przeczytaj też:

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Sprawdź wszystkie komentarze