Huawei Top Empoyer Poland 2023
|

Huawei Polska po raz trzeci z rzędu otrzymał certyfikację Top Employers Polska

18 stycznia 2023

Lista Top Employers 2023 została ogłoszona a Huawei uzyskał tytuł Top Employer 2023 w Polsce. Firma została oficjalnie uznana za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce spełniających wysokie standardy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi już trzeci rok z rzędu.

Przyznanie certyfikatu Top Employer świadczy o zaangażowaniu organizacji w tworzenie lepszego środowiska pracy poprzez wdrażanie wysokich standardów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i praktyk HR.

„Jesteśmy bardzo dumni, że ponownie otrzymaliśmy certyfikat Top Employer. Certyfikacja ta potwierdza, że Huawei Polska posiada ugruntowaną pozycję na rynku, jest stabilnym i dobrym pracodawcą, którego zespół pomimo różnych przeciwności nigdy się nie poddaje. Elastyczność, empatia, dążenie do różnorodności oraz walka z wszelkiego rodzaju wykluczeniami jest wpisana w naszą kulturę biznesową i ma znaczący wpływ na funkcjonowanie naszego środowiska pracy. Wyróżnienie Top Employer ugruntowuje pozycję Huawei na polskim rynku jako pracodawcy stosującego skuteczne i nowoczesne praktyki zarządzania ludźmi. Dokładamy wszelkich starań, alby przyciągnąć i zatrzymać młode talenty, które będą wspierać nasze ambicje biznesowe, ale także, takich którzy pomogą nam wspólnie budować lepszą, innowacyjną i bardziej inkluzyjną Polskę”  – komentuje Ryszard Hordyński, dyrektor ds. strategii i komunikacji w Huawei Polska.

Program Top Employers Institute certyfikuje organizacje na podstawie oceny kwestionariusza zawierającego najlepsze praktyki z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Obejmuje on 6 domen składających się z 20 tematów, takich jak między innymi: strategia HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, well-being, różnorodność i integracja.

Wszystkie osoby zatrudnione w Huawei mają okazję do realizacji swoich ambicji zawodowych, bez względu na płeć czy poziom stanowiska. Działając w Polsce od prawie 20 lat zawsze kładliśmy nacisk na rozwój edukacji cyfrowej oraz podnoszenie kompetencji w tym zakresie i takie same podejście mamy wobec naszych pracowników, którym oferujemy dostęp do szeregu szkoleń. Wszystko po to by każdy pracownik i pracowniczka mogli rozwijać swoje kompetencje i być doceniani w tych obszarach, które stanowią o ich indywidualnej sile.”  – dodaje Ryszard Hordyński.

W ramach programu certyfikowano i nagrodzono 2 053 najlepszych pracodawców w 121 krajach na pięciu kontynentach.