|

Infoshare DEV 2023 w Katowicach — Śląskie i Infoshare zapraszają programistów na konferencję

Zbliża się niezwykłe wydarzenie dedykowane profesjonalistom z branży technologicznej! Infoshare DEV 2023 to konferencja stworzona specjalnie dla ekspertów z obszaru IT i współorganizowana przez twórców największej konferencji technologicznej w Polsce Infoshare oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, partnera głównego wydarzenia. Partnerem strategicznym jest Górnośląska-Zagłębiowska Metropolia. To doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć praktyczne umiejętności oraz nawiązać kontakt z czołowymi specjalistami z branży. Oto dlaczego nie powinieneś przegapić tego wydarzenia.

InfoShare DEV – pokieruj swoją karierą, zdobywając nowe kompetencje

InfoShare DEV to nie tylko kolejna konferencja. To intensywne doświadczenie skierowane do praktyków z branży technologicznej, takich jak architekci, programiści, testerzy, DevOpsi oraz eksperci z dziedziny sztucznej inteligencji, i nie tylko. Uczestnicy zdobędą nową wiedzę i umiejętności. Będą też mieli wiele okazji do wymiany doświadczeń z ekspertami z renomowanych firm oraz budowania relacji biznesowych z profesjonalistami ze świata IT. 

Prelekcje w czterech ścieżkach tematycznych

Infoshare DEV to wydarzenie tworzone dla profesjonalistów z różnych dziedzin IT, niezależnie od ich poziomu doświadczenia. Coś dla siebie znajdą tu zarówno doświadczone osoby, jak i te, które dopiero się uczą. Prelekcje są skierowane do architektów, programistów, pasjonatów sztucznej inteligencji, DevOpsów, testerów, a także liderów zespołów IT i nie tylko. Nawet studenci znajdą tu coś dla siebie — organizatorzy przygotowali dla tej grupy atrakcyjne zniżki na bilety.

Tegoroczna edycja konferencji została podzielona na cztery ścieżki tematyczne: Front-end, DevOps & Cloud, Java i AI/ML. Prelekcje będą się odbywać równocześnie na dwóch scenach. Start o godzinie dziewiątej rano. Ostatnia prelekcja kończy się o godzinie 17:00. Czego możesz się spodziewać? Konkretnej wiedzy i sprawdzonych wskazówek, które pomogą Ci w codziennej pracy. Jednym z prelegentów jest Tomasz Stachlewski, który działa jako Head of Technology na wschodnią i centralną Europę w Amazon Web Services (AWS).„Czy zastanawiałeś się kiedyś jak rozszerzyć własną aplikację o możliwość komunikacji z nią za pomocą głosu?” – pyta ekspert. „To właśnie zobaczymy na zbliżającej się konferencji Infoshare DEV i sesji nietypowej – bez slajdów, bez zbędnych zbędnego gadania – sesja hands-on, podczas której przekonamy się, jak rozmawiać z własnymi aplikacjami wykorzystując Alexę – czyli najpopularniejszy wirtualny asystent od Amazona czy też jak komunikować się z aplikacjami dzwoniąc do nich z własnego telefonu komórkowego – wszystko to na przykładzie chmury AWS” zachęca do udziału w swoim wystąpieniu.

Praktyczne warsztaty eksperckie

Podczas wystąpień na scenach, organizator oferuje także intensywne, płatne warsztaty eksperckie w osobnych pomieszczeniach, trwające około trzech godzin. Podczas tych zajęć uczestnicy zmierzą się z rzeczywistymi wyzwaniami i poznają skuteczne rozwiązania, które mogą zastosować w swojej codziennej pracy. Co czeka Cię na warsztatach?

Frontendowcy i UI/UX designerzy spędzą intensywny dzień z Vitalym Friedmanem, redaktorem Smashing Magazine i konsultantem w zakresie front-endu i UX pracującym z markami na całym świecie. Uczestników czeka dużo rysowania i dyskutowania nad rozwiązaniami. Vitaly pokaże im, jak projektować nawet bardzo złożone interfejsy użytkownika tak, aby aplikacje i strony były wygodne w użyciu. 

Łukasz Lach, Senior Software Architect ze sławnego studia CD Projekt, będzie dzielić się ze swoją wiedzą na temat Dockera. Specjaliści, którzy zdecydują się na ten warsztat, będą doskonalić się w monitorowaniu, debugowaniu i rozwiązywaniu problemów z kontenerami i procesami w nich przebiegającymi. 

Mocno techniczny warsztat czeka też Java developerów. Adam Bien, niezależny architekt, programista, AWS Hero i Java Champion przeprowadzi zajęcia, podczas których nauczą się, jak przy pomocy Serverless Java budować na AWS środowiska, których zwiększona wydajność wynika z automatyzacji powtarzalnych zadań, takich jak udostępnianie zasobów, nadawanie uprawnień i konfigurowanie zasad.

Programiści z województwa śląskiego i okolic — poznajcie się lepiej!

Infoshare DEV to doskonała okazja do poszerzania swojej sieci kontaktów. Czeka Cię dzień pełen wymiany doświadczeń. Będzie też czas na bliższe poznanie innych uczestników, partnerów konferencji i prelegentów — wieczorem organizatorzy zapraszają wszystkich na After Party. Infoshare to ogromna społeczność ekspertów i entuzjastów z dziedziny technologii. Nie przegap tego wydarzenia. Dołącz do specjalistów na 24 października!

Tagi: ,