|

Job XP 48h Poland – zatrudnienie 120 specjalistów branży IT w ciągu… 48 godzin!

W 2022 roku Inetum zamierza zatrudnić globalnie 7000 osób, w tym 120 pracowników IT w Polsce.  W ramach realizowanego planu UPSCALE23 firma rekrutuje specjalistów w obszarach takich jak chmura, programowanie, cyberbezpieczeństwo, automatyzacja i analiza danych. Dzięki dwudniowemu wydarzeniu Job XP 48h Poland, kandydaci będą mieli możliwość lepiej poznać firmę. Dodatkowo odbędą pierwsze rozmowy rekrutacyjne w formule speed recruitment.   

Grupa Inetum, która obecnie zatrudnia 27 000 pracowników w 26 krajach, prowadzi jedną z największych akcji rekrutacyjnych w sektorze usług i rozwiązań IT. Celem jest zwiększenie zespołów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. W czerwcu odbędą się wydarzenia Devoxx Poland i Job XP 48h Poland, które pozwolą zainteresowanym poznać firmę i wziąć udział w procesie rekrutacyjnym. Specjalistom IT w Polsce grupa zaoferuje zarówno stałą, jak i tymczasową współpracę.

Poznaj Inetum i znajdź pracę w 48 godzin

Aby sprostać wyzwaniom planu rekrutacyjnego 29-30 czerwca w siedzibie głównej Inetum Polska w Warszawie odbędzie się wydarzenie Job XP 48h Poland. Umożliwi ono uczestnikom poznanie firmy od kuchni, co najczęściej jest możliwe dopiero podczas okresu próbnego. Na miejscu będzie możliwość porozmawiania z ekspertami, osobami zarządzającymi i specjalistami, którzy chętnie opowiedzą o realizowanych przez Inetum projektach.

Dzięki formule szybkiej rekrutacji (speed recruitment), w tracie wydarzenia inżynierowie, managerowie czy pracownicy HR będą mogli odbyć pierwsze rozmowy z potencjalnymi kandydatami do pracy w polskim oddziale Inetum. W trakcie eventu odbędą się także warsztaty zarówno dla specjalistów na poziomie juniorskim, jak i regular/senior.

Wyzwaniem dla nas jest pozyskanie jak największej liczby kandydatów w jak najkrótszym czasie. Nasi rekruterzy i managerowie są na nie gotowi! Mamy do zaoferowania ciekawe projekty, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe, we wszystkich sektorach biznesowych, a także szkolenia, możliwości rozwoju kompetencji i uzyskania certyfikatów – mówi Monika Terlecka, Dyrektor HR.

To nie jedyne wydarzenie skierowane do osób zainteresowanych pracą w Inetum Polska. Nieco wcześniej, bo 22-24 czerwca, firma jako złoty sponsor zaprasza na Devoxx Poland w Krakowie. Podczas konferencji firmę reprezentować będzie m.in.: Jean-François Gaudy, wiceprezes ds. innowacji i technologii cyfrowych w Inetum oraz Marcin Chrost, Senior Java & Web Developer, Technical Leader z ponad 15-letnim doświadczeniem oraz trener IT i prelegent. Ponadto Inetum przygotowało wiele atrakcji dla uczestników, w tym wyścig z nagrodami w profesjonalnym symulatorze F1.

Poszukiwani specjaliści:

  • Programiści Java, .NET, FullStack, Python, ServiceNow, AWS, Front End, NodeJS,
  • Inżynierowie DevOps, Cloud Architekci,
  • Produkt Ownerzy, Scrum Masterowie,
  • Inżynierowie baz danych,
  • Testerzy manualni i automatyzujący,
  • Analitycy biznesowi oraz systemowi.

Dzięki wielosektorowemu i lokalnemu podejściu Inetum oferuje wszystkim tym specjalistom wiele różnorodnych projektów i możliwości, które obejmują cały obszar IT i cyfrowy łańcuch wartości (Digital Value Chain).

W Polsce zatrudniamy już ponad 750 ekspertów, którzy wspierają klientów Grupy. Dajemy szansę aplikowania wszystkim zainteresowanym – zarówno nowym osobom w branży, jak i doświadczonym ekspertom lub osobom poszukującym możliwości zmiany zawodowej. Każdy ma szansę stać się częścią Grupy i kształtować z nami swoją karierę w preferowanych przez siebie technologiach i sektorach. W związku z dynamicznym rozwojem jako Grupa prowadzimy tę akcję rekrutacyjną, z tymi samymi ambitnymi celami, również na innych naszych rynkach w Europie – mówi Marek Pokorski, Dyrektor Zarządzający Inetum Polska. 

Obecność lokalna – aby wspierać projekty krajowe i międzynarodowe

W ostatnich latach, a zwłaszcza niedawno w związku z kryzysem zdrowotnym, cyfryzacja przedsiębiorstw i codziennych rozwiązań przyspieszyła jak nigdy dotąd. Rekrutacja wystarczającej liczby osób jest ważna, ponieważ pozwoli zapewnić jak najlepsze wsparcie dla klientów w ich projektach transformacji. Również pomaga im wykorzystać pełnię potencjału technologii (digital flow) i czyniąc z niej siłę napędową. Odpowiedzią Inetum na szybki i stały wzrost potrzeb klientów, dużych i średnich przedsiębiorstw działających we wszystkich sektorach, jest nasze dążenie do bycia blisko.

Dzięki ciągłemu wzrostowi od ponad 10 lat, Inetum postrzega włączanie nowych talentów do organizacji jako jeden z filarów rozwoju i realizacji planu strategicznego. Pozwala on zaspokoić potrzeby przedsiębiorstw w zakresie osiągnięcia korzyści z wykorzystania technologii cyfrowej (positive digital flow). Celem podejścia lokalnego Inetum jest lepsze uchwycenie wyzwań coraz bardziej zglobalizowanego i wciąż zmieniającego się otoczenia. Oznacza to konieczność posiadania kompetencji we wszystkich dziedzinach i zawodach cyfrowych, w tym także tych nowo powstających.

O Inetum:

Inetum Polska Sp. z o.o. (wcześniej Gfi) to firma świadcząca usługi IT, która dostarcza usługi i rozwiązania cyfrowe. Z rozwiązań implementowanych przez ponad 750 pracowników firmy korzystają podmioty w 24 krajach, poza Polską kluczowe rynki to Wlk. Brytania, Szwajcaria, Niemcy i Skandynawia.

W 2021 roku Inetum Polska Sp. z o.o. osiągnęła przychody w wysokości 100 mln złotych. Inetum Polska należy do globalnej Grupy Inetum. Pomaga firmom i instytucjom w osiągnięciu maksymalnych korzyści z technologii cyfrowej (positive digital flow). Działając w ponad 26 krajach, Grupa Inetum zatrudnia prawie 27 000 pracowników. W 2021 roku osiągnęła obroty w wysokości 2,2 mld euro.