|

Kadry bez granic? Weź udział w wydarzeniu i przekonaj się, że to możliwe!

KADRY BEZ GRANIC to spotkanie ekspertów, którzy wskażą jak bezpiecznie i świadomie działać w tym dynamicznie zmieniającym się świecie.

1.03.2019

Poznań, Centrum Konferencyjne KOCHTEX 

Podczas konferenci zostaną poruszone istotne fakty, zagrożenia, mity, perspektywy. Będą omawiane problemy delegowania pracowników i zatrudniania cudzoziemców oraz przepisów,  które muszą być dostosowywane do zmieniającej się rzeczywistości. Nie zabraknie też tematu pracowników niepłenosprawnych, którzy są coraz bardziej porządani na rynku pracy.

Technologia rozwijajjąca się zgodnie z potrzebami współczesnego świata wspomaga na wielu płaszczyznach i ułatwia funkcjonowanie firm na dzisiejszym rynku, łamiąc granice czasu i przestrzeni, pozwalając firmom funkcjonować w wirtualnej przestrzeni.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm działających na arenie międzynarodowej, zatrudniających cudzoziemców, otwartych na wyzwania. Niezwykle cenne informacje znajdą w trakcie tego spotkania zarówno właściciele firm, jak i pracownicy działów kadr i płac czy managerowie.

 

Więcej informacji: http://kadrybezgranic.eu/