|

Konferencja HR Innovations

Konferencja HR Innovations to wyjątkowe dwudniowe, największe w branży HR wydarzenie, które jest połączeniem 1-dniowych BEZPŁATNYCH targów z 2-dniową konferencją.

Wzrost znaczenia HR

Nie da się nie zauważyć, że obszar HR przeszedł ogromne zmiany w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Rok 2019 i nadchodzący 2020 pokazują wzrost jego znaczenia. Konferencja HR Innovations jest miejscem w którym można wymienić się spostrzeżeniami, uzyskać odpowiedzi lub znaleźć rozwiązanie oraz technologię wspierającą pracę w dziedzinach m.in. rekrutacji pracowników, zarządzania talentami czy szkoleniami i rozwojem kadry.

Plan Konferencji HR Innovations

TARGI HR Innovations to ponad 50 wystawców w tym kilka niesamowitych debiutów.
Oferowane rozwiązania i pomysły dotyczą każdego z procesów pracy z pracownikiem w organizacji.

Niejednokrotnie wystawcy zaskakują pomysłowością i trafnością oferowanego rozwiązania.

Udział w targach HR jest BEZPŁATNY, tylko wymagana jest rejestracja.

Spodziewamy się ponad 1000 uczestników, pracowników działów HR, szefów firm, osób odpowiedzialnych za pracę z ludźmi w organizacji.

Na targach, wśród stoisk poznać będzie można nowości, innowacje w obszarze HR i rozwiązania dla HR jak również nowoczesne podejście do tematów znanych takich jak: rekrutacja, zarządzanie talentami, szkolenia i rozwój.

Dodatkowo przez cały funkcjonuje Scena EXPO z bogatym programem, w którym na uczestników targów czekają merytoryczne prelekcje oraz prezentacje produktów i rozwiązań proponowanych przez wystawców.

DODATKOWO! Liczne atrakcje i konkursy z bogatymi nagrodami:

  • do wygrania m.in. vouchery do biura podróży, warsztaty dla managerów w firmie, wyjazd teambuildingowy dla zespołu, książki, vouchery, kupony uprawniające do skorzystania z oferty wystawców, ciekawe gadżety i drobne prezenty, 
  • warsztaty, które pokażą jak budować silne i autentyczne relacje z pracownikami,
  • mobilna strefa teambuldingową,
  • bogate torby powitalne z m.in. pełnowartościowymi produktami kosmetycznymi,

Jednocześnie z Targami odbywać będzie się Konferencja HR Innovations.

  • Tematem konferencji będą nieuniknione w obszarze HR ale wciąż nowe obszary w pracy działów HR. Prelegenci opowiedzą jak stawiać pierwsze kroki i wprowadzać w organizacji m.in. kulturę innowacyjności, wprowadzać analityką HR, digital learning, capacity planning, jak na wielu obszarach z sukcesem wykorzystywać gamifikację, kilka słów o generacji H+.

Konferencja HR Innovations odbędzie się w październiku 2019

Wydarzenie zaplanowane jest na 2 dni podczas których odbędą się targi oraz konferencja.

29.10 – BEZPŁATNE Targi HRInnovations 2019
29-30.10 – Konferencja HRInnovations 2019

To wszystko w centrum Warszawy, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Wydarzenie Konferencja HR Innovations, jest idealnym miejscem dla osób zainteresowanych wykorzystaniem najnowszych, dostępnych na rynku narzędzi, umożliwiających zwiększenie wpływu działań z zakresu HR na poziom efektywności działania przedsiębiorstwa.

Szczegółowe informacje na temat Konferencji HR Innovations dostępne są na: www.HRinn.pl

Czytaj też: