|

HRevolution – stawiamy na edukację, a nie inspiracje!

W dzisiejszych czasach liderzy i ich firmy stoją w obliczu ciągłych wyzwań cyfrowych. Muszą być nie tylko na bieżąco z najnowszymi technologiami, ale też starać się je wyprzedzać. Cyfryzacja pozwala na zastosowanie najnowszych technologii, pomagających na przykład w efektywnym zarządzaniu pracownikami.

Te technologie mogą też zachęcać do wprowadzania wewnętrznych innowacji, poprawiać jakość decyzji zarządczych, wspomagać wyszukiwanie talentów i dawać pracownikom poczucie przynależności. Transformacja cyfrowa dotyczy nie tylko procesów wewnątrz firm i zespołów, pomaga też w komunikacji skierowanej na zewnątrz, na przykład w relacjach z klientami.

Podczas HRevolution grono międzynarodowych ekspertów, naukowców i praktyków w dziedzinie stosunków międzyludzkich zabierze nas do świata najnowszych trendów i technologii związanych z HR. Będzie okazja by osobiście porozmawiać o tych zagadnieniach z dyrektorami HR uczestniczącymi w konferencji. Dzięki HRevolution możesz być na bieżąco z praktyką, wiedzą i badaniami na temat praktyki HR. Wszystkiego, co musisz wiedzieć o przyszłości HR, dowiesz  się 9 i 10 maja w Warszawie podczas HRevolution.

Dlaczego warto:

– Oszczędność czasu!

Pozbądź się wyrzutów sumienia powodowanych przez brak czasu na czytanie branżowych książek, ciekawych artykułów, które publikują koledzy na LinkedIn lub Facebooku.

Przyjdź na HRevolution i w dwa dni zdobądź wiedzę o najnowszych trendach i konkretnych rozwiązaniach technologicznych!

– Wiedza na najwyższym poziomie!

Hrevolution nie jest jedną z wielu konferencji pseudo technologicznych, na których sponsorzy przedstawiają zalety oprogramowania dla działu personalnego. HRevolution to miejsce, gdzie międzynarodowi eksperci opowiedzą jak przeprowadzić transformację cyfrową. Przede wszystkim jak wykonać pierwszy krok do Digital Transformation, czyli zmienić sposób myślenia o nowych technologiach u siebie i innych.

– Po pierwsze: edukacja!

HRevolution, to konferencja połączona z warsztatami, które są jej integralną częścią. Takie połączenie jest wyrazem nastawienia Digital Uniwersity na edukację w tematach podejścia do nowoczesnych technologii. Oczywiście w agendzie nie zabraknie również inspiracji.

– Nie zostawaj w tyle!

Nowe technologie to przyszłość. Zarówno w życiu codziennym jak i w pracy. Zrób pierwszy krok, żeby dowiedzieć się ile możesz zyskać przy ich użyciu.

Jeżeli jesteś fanem nowych technologii, ale masz problem z przekonaniem do nich współpracowników, HRevolution dostarczy Ci argumentów popartych najnowszymi casami.

Do kogo skierowana jest konferencja HRevolution?

Liderów branży, kierowników wyższego szczebla HR, dyrektorów HR, członków zarządu i CEO.

Główne tematy HRevolution

Ekonomia behawioralna a zaangażowanie pracowników

Ekonomia behawioralna pomaga zrozumieć, jak ludzie podejmują decyzje. Tłumaczy nieświadome mechanizmy behawioralne, które sterują naszym zachowaniem. Pomaga tworzyć nowe, lepsze zachowania. Z badań behawioralnych wynika, że niemal w 95 procentach działanie ludzkiego mózgu jest nieświadome i automatyczne. Z tego powodu dobre intencje nie zawsze przynoszą równie dobre rezultaty. W skrócie chodzi o to, że często robimy to, co nam się wydaje optymalne, a nie to, co faktycznie pozytywnie wpływa na zaangażowanie i samopoczucie zarówno naszych współpracowników, jak i nas samych.

Sztuczna inteligencja i Gig Economy a zarządzanie ludźmi

Ray Kurzweil, szef inżynierów w Google, twierdzi, że do 2029 roku inteligencja robotów zrówna się z ludzką. Czy powinniśmy się zatem jej bać?  To zagadnienie budzi w nas pewien lęk. A może zamiast się bać, warto spojrzeć na sztuczną inteligencję (AI) jako na szansę. AI w HR może być niezwykle pomocna. Chociażby w usprawnieniu procesów i skierowaniu ich na nowe tory. Nie można zapominać, że w dzisiejszych czasach innowacje są bardzo ważne w każdej organizacji.

Smarter Working według Philipa Vanhoutte

Koncepcja Smarter Working zakłada dawanie pracownikom swobody co do miejsca i czasu wykonywania pracy.  Miejsce pracy ma wspierać menadżerów w tworzeniu optymalnego dla ich zespołów środowiska pracy. W Smarter Working bardziej niż czas i miejsce pracy liczą się jej efekty.