|

Konferencja online Kurs na HR – XV edycja

Kurs na HR
Kurs na HR

Magazyn Rekruter objął patronatem medialnym tegoroczną konferencję „Kurs na HR”, która odbędzie się już 17 września wyłącznie w formie online.

Debata skupiać będzie się wokół obecnych wydarzeń na świecie, które niewątpliwie mocno poruszyły branżą HR. Jakie  zmiany przyniósł nam rok 2020 oraz jakie wyzwania stoją obecnie przed branżą? Jak zmieniła się rola HR w organizacjach i jakie elementy codziennej pracy, które pojawiły się podczas pandemii, zostaną z nami na stałe? O tym wszystkim rozmawiać będą znamienici Prelegenci: Anna Stachniuk (strateg biznesowy), Wiktor Doktór (Prezes Pro Progressio), Tomasz Limon (Prezes Zarządu „Pracodawców Pomorza”), Iwona Dziweńka (coach biznesu), Piotr Ćwikliński (Transcom Worldwide Poland), Damian Orzeł (trener biznesu), Damian Wróblewski (wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie) oraz Cezary Maciołek (wiceprezes Grupy Progres), który jednocześnie poprowadzi całe wydarzenie.

W tym roku ze względu na zaistniałą sytuację i zagwarantowanie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom debaty –  konferencja transmitowana będzie na żywo online. Spotykamy się wirtualnie 17 września (czwartek) o godzinie 10:00. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zapisać się na konferencję poprzez link rejestracyjny. Każdy uczestnik spotkania otrzyma na adres mailowy swój indywidualny link do transmisji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Agenda konferencji oraz szczegółowe informacje dotyczące konferencji dostępne są na stronie organizatora https://kursnahr.pl/

Serdecznie zapraszamy!

Oglądaj takżeDigiChat – jak być lepszym pracodawcą, Zyta Machnicka