|

Konferencja Project Management – Skuteczne Zarządzanie Biznesem

Konferencja Project Management 2017, Skuteczne Zarządzanie Biznesem, to już X edycja największej na Pomorzu konferencji o zarządzaniu projektami. Wydarzenie organizowane jest przez Koło Naukowe Strateg Uniwersytetu Gdańskiego.

Do kogo kierowana jest konferencja Skuteczne Zarządzanie Biznesem?

KN Strateg zaprasza na konferencję przede wszystkim do studentów, absolwentów uczelni ekonomicznych oraz młodych project managerów.

Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje udział najlepszych specjalistów z dziedziny project managementu. Project Management to dziedzina, której dobra znajomość uznana została przez Forbes za jedną z najbardziej pożądanych kompetencji na rynku pracy.

Konferencja to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chciałby zwiększyć wiedzę na temat zarządzania projektami, zarówno podstawową, jak i specjalistyczną. Jeśli zastanawiasz się jak zbudować zespół projektowy, zarządzać portfelem projektów lub czy projekt może służyć jako narzędzie realizacji strategii firmy, to nie może Cię tam zabraknąć!

Program Konferencji Project Management

W  pierwszym dniu odbędą się prelekcje oraz panel dyskusyjny. W tym dniu doświadczeni project managerowie skonfrontują teorię z praktyką. Będzie można poznać aspekty pracy w branżach związanych z  zarządzaniem projektami.

Drugi dzień to idealna okazja do zmierzenia się z wyzwaniami podczas warsztatów oraz gier symulacyjnych przeprowadzonych przez znakomitych trenerów i coachów.

Wstęp na Konferencję Project Management jest całkowicie bezpłatny!

Informacje organizacyjne

Data:  

06.04.2017 – 07.04.2017 09:00

Miejsce:

Centrum Dydaktyczno-konferencyjne, Wydział Zarządzania, Uniwersytet Gdański, ul.Piaskowa 9, Sopot

Zapisy

Na konferencje można będzie zapisać się na przełomie marca i kwietnia. Zapisać można się tutaj.

Organizator: Koło Naukowe Strateg. Zobacz stronę organizatora na FB.

Przeczytaj też:

Design thinking: efektywne zarządzanie ludźmi w biznesie