|

Kurs na HR w Łodzi

Kurs na HR w Łodzi tym razem podejmie kwestie zatrudniania Ukraińców, współpracę edukacji z biznesem oraz Employer Branding.

Marka pracodawcy, transfer wiedzy w organizacji czy emigracja zarobkowa Ukraińców do Polski, to jedne z najgorętszych ostatnio tematów dotyczących rynku pracy. Już 17 listopada zostaną one poruszone podczas konferencji i debaty Kurs na HR, spotkania środowisk naukowych, biznesowych
i samorządowych. Organizatorem wydarzenia jest Grupa Progres oferująca Nowoczesne Usługi HR dla Biznesu oraz Strefa HR Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

MIEJSCE I CZAS

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna
ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G
90-349 Łódź

17 listopada (czwartek)
godzina: 10.30-13.00

TEMATYKA I GOŚCIE

Kurs na Ukrainę

Kurs na Ukrainę ma za zadanie omówić główne aspekty związane z zatrudnianiem Ukraińców. Na jakie aspekty prawne należy zwrócić uwagę zatrudniając pracowników z Ukrainy? Przedstawimy aktualną sytuację, porozmawiamy o procedurach i zmianach prawnych, które zrewolucjonizują aktualny rynek pracy, zaprezentujemy sprawdzone praktyki.

Prelegent: Mateusz Chudzik Radca Prawny, Partner w Kancelarii „Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni”.

Kurs na współpracę edukacji z biznesem

Czy kierunki kształcenia placówek edukacyjnych odpowiadają dzisiejszym i przyszłym potrzebom przedsiębiorców? Jak osiągnąć wyższą jakość kształcenia przy wsparciu pracodawców? Przeanalizujemy wymagania pracodawców, oczekiwania pracobiorców oraz realia rynkowe.

Prelegent: Bartosz Rzętkiewicz p.o. Dyrektora Departamentu Partnerstwa i Komunikacji w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A.

Kurs na budowanie marki pracodawcy

Czego będzie dotyczyć Kurs na budowanie marki pracodawcy? Dlaczego potrzebujemy Employer Brandingu i gdzie tkwi jego prawdziwa siła? Jak stworzyć unikalne Employer Value Proposition, czyli to „coś” co powoduje, że ludzie przychodzą, pracują i zostają w Twojej firmie? Przyjrzymy się narzędziom oraz zastanowimy się, jak okiełznać pędzący meteoryt, którym jest zmiana pokoleniowa.

Prelegent: Marcin Potkański Prezes agencji Brandish

PATRONAT HONOROWY  Miasto Łódź, Wojewoda Łódzki

PATRONAT MEDIALNY Harvard Bussines Review Polska, Rekruter, Benefit

PARTNERZY MERYTORYCZNI Fiszki, Brandish, Kancelaria CHUDZIK I WSPÓLNICY

  • udział bezpłatny
  • liczba miejsc ograniczona
  • zapisy dostępne na stronie www.kursnahr.pl

Przeczytaj też:

Kurs na HR ! Konferencja w Bydgoszczy

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Sprawdź wszystkie komentarze