|

Największe wyzwania w centrum usług wspólnych – przed nami VIII Gala Outsourcing Stars

Już 24 czerwca odbędzie się ósma Gala Outsourcing Stars organizowana przez Pro Progressio. To jedyny w Polsce niekomercyjny konkurs dla sektora Nowoczesnych Usług dla Biznesu. Magazyn Rekruter objął wydarzenie patronatem medialnym.

Niepowtarzalne wydarzenie dla branży nowoczesnych usług

Ceremonia wręczenia nagród będzie miała miejsce podczas corocznej Wielkiej Gali Outsourcing Stars, której termin zbliża się wielkimi krokami. Konkurs ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najdynamiczniej rozwijających się organizacji otoczenia biznesowego, centrów usług wspólnych oraz miast w Polsce.

W tym roku wydarzenie odbędzie się w Elektrowni Powiśle. Jest to unikatowe miejsce w centrum Warszawy, które zgromadzi 250 gości gali. W ich gronie znajdą się Prezesi, Menedżerowie, Dyrektorowie Zarządzający oraz Prezydenci Miast.

Zanim jednak gala się odbędzie, Pro Progressio zaprasza uczestników do udziału w wirtualnym BSS Forum podzielonym na trzy ścieżki tematyczne. Formuła online pozwoli na dostęp do 15 oddzielnych sesji webinarowych, podczas których odbędą się indywidualne prelekcje i panele dyskusyjne.

Prelegenci

Ponad 40 prelegentów z Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Afryki i Europy skupi się na omawianiu bieżących i przyszłych trendach w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu. W dyskusjach, prelegenci wrócą do omówienia fundamentów, na których zbudowany jest sektor nowoczesnych usług dla biznesu. Poruszanymi tematami będą lokalizacje na centra operacyjne, wyzwania kadrowe, zagadnienia prawne oraz rozwój osobisty. Wystąpienia będą się odbywać zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Zachęcamy do zapoznania z agendą wydarzenia, jak również listą prelegentów: Back to the Business: The BSS Forum & Outsourcing Stars Gala 2021

Zarezerwuj miejsce już dziś!

Przypominamy, że konferencja startuje 24 czerwca o godz. 10:00. Ceremonię otwarcia poprowadzi Wiktor Doktór, CEO ProProgressio. Gala finałowa rozpocznie się tego samego dnia o godz. 19:00.

Udział w The BSS Forum jest bezpłatny, zaś liczba biletów na Galę Outsourcing Stars jest ograniczona.

Dla naszych czytelników mamy specjalny kod rabatowy -15%.

Kod 894434464 jest wielokrotnego użytku do wykorzystania na stronie Back to the Business: The BSS Forum & Outsourcing Stars Gala 2021.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://bssforum.com/pl/.

#MagazynRekruter #patronatmedialny #ProProgressio #bssforum #OS2021

Czytaj także: Culture eats strategy for breakfast (lunch & dinner)