Posty gościnne, promocja w social mediach z dedykowanymi grafikami, banery, newslettery i wiele innych – staramy się iść z duchem czasów i pozostajemy otwarci na różne formy współpracy.

marketing@magazynrekruter.pl

Nasze produkty

Patronaty medialne

W naszej pracy łączymy tradycyjne metody relacji prasowych z social media marketingiem. Publikacje z wydarzenia, spersonalizowane wywiady z panelistami, a także rozbudowane relacje w mediach społecznościowych wraz z dedykowanymi grafikami - to wszystko jest w zasięgu Twojej ręki.

marketing@magazynrekruter.pl

Publikacje partnerskie i sponsorowane

Artykuły tematyczne i eksperckie, wywiady, raporty: podejmujemy rozległe formy współpracy zarówno z autorami indywidualnymi, jak i przedstawicielami organizacji. Oferujemy nasze interdyscyplinarne kompetencje na rzecz Twojej promocji.

sylwia.pyzik@digital-startup.com

Współprace w social mediach

Posty gościnne, promocja w social mediach z dedykowanymi grafikami, banery, newslettery i wiele innych - staramy się iść z duchem czasów i pozostajemy otwarci na różne formy współpracy.

marketing@magazynrekruter.pl

Nasze referencje

Quote

Tak, jak szybko rozwija się otaczający nas świat, tak powinna rozwijać się rola HR. Z uwagi na rozwój technologii i zmiany pokoleniowe na rynku pracy, powinniśmy być na bieżąco z wiedzą o rynku i zmieniającym się otoczeniu. Magazyn Rekruter dostarcza nam obszerną i aktualną bazę wiedzy o trendach w zakresie rekrutacji, a także employer brandingu. Łączy strategię HR z biznesową. Promuje i integruje środowisko rekruterek i rekruterów w Polsce. To miejsce, gdzie są obecni eksperci, od których warto czerpać wiedzę, ponieważ są autorytetami w obszarze HR.

Quote

Magazyn Rekruter to przestrzeń, w której jest miejsce na tematy ważne zarówno z perspektywy pracodawców, jak i kandydatów i pracowników. Komunikacja ma ogromne znaczenie w kontekście zagadnień związanych z rynkiem pracy, dlatego cieszę się, że istnieje branżowa platforma pozwalająca na rozwijanie świadomości i wiedzy, wzajemną inspirację i dzielenie się dobrymi praktykami.

Quote

Media w Polsce wciąż zbyt rzadko poruszają tematy związane z szeroko pojętym HR – rekrutowaniem i rozwijaniem zespołów, budowaniem i skalowaniem kultury organizacyjnej czy leadershipem. Magazyn Rekruter to jedno z niewielu miejsc w polskim internecie w pełni poświęcone tego typu tematyce, gdzie nie tylko specjaliści HR, ale też menadżerowie mogą przeczytać o aktualnych zjawiskach na rynku pracy. A to bardzo ważna wiedza w dynamicznie zmieniających się czasach.

Quote

Świat rekrutacji, employer brandingu i rozwoju pracowników zmienia się na naszych oczach. Z jednej strony ewolucja, a z drugiej rewolucja, o której warto wiedzieć. Magazyn Rekruter, to medium, z którym Pro Progressio współpracuje od wielu lat. Dzięki codziennej relacji z branżą HR w Polsce, Rekruter stanowi ważne źródło wiedzy, a z drugiej strony jest Partnerem, dzięki któremu wartościowa wiedza HRowa trafia do tysięcy odbiorców. Nam w Pro Progressio z Magazynem Rekruter współpracuje się bardzo dobrze i mam nadzieję, że Wam również.

Quote

Mało jest dziś mediów branżowych poświęconych HR i rekrutacji. A szkoda. Dla mnie Magazyn Rekruter to przestrzeń do śledzenia trendów, monitorowania działań pracodawców na polskim rynku i… networkingu – trudno zliczyć osoby, które poznałam (osobiście lub wirtualnie) dzięki Wam.

Quote

Jedną z ważniejszych funkcji HR jest rozwój pracowników. I żeby dobrze wypełniać tą rolę trzeba samemu być na bieżąco ze zmianami, jakie zachodzą w biznesie i w naszym życiu. Nowe technologie i transformacja cyfrowa to tematy, które na stałe powinny być na radarze zainteresowań zespołów HR, dlatego warto sięgać po media, które rzetelnie i merytorycznie podchodzą do pisania o tym. Jednym z takich tytułów jest Magazyn Rekruter.

Quote

Myślę, że tematy związane z rynkiem pracy i problemami w organizacjach warto (a wręcz trzeba!) poruszać, nawet jeśli nie są łatwe do opisania. Absencja, prezenteizm, rotacja to kwestie, o których trzeba głośno mówić, szukać przyczyn i rozwiązań, zwłaszcza w czasach, w których rynek pracy dynamicznie się zmienia. Magazyn Rekruter stanowi źródło wiedzy nie tylko w zakresie powyższych tematów, ale również doskonale opisuje wyzwania, z jakimi zmagają się specjaliści HR i całe firmy. Cieszę się, że mamy możliwość współpracy z tego typu magazynem. Takie treści są nam w obecnych czasach bardzo potrzebne.

Quote

Magazyn Rekruter porusza zagadnienia z zakresu zarządzania ludźmi, którymi żyją organizacje. Prezentuje je otwarcie, bez zbędnych ozdobników, odczarowując tematy tabu. Staje się platformą dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z jednej strony oraz grupą wsparcia dla osób, którzy kierują ludźmi na co dzień z drugiej strony. Przez to wszystko przyczynia się do zmian w organizacjach i niewątpliwie do ich rozwoju.