|

Nowa redakcja w magazynie Rekruter

Ostatnio w naszej redakcji sporo się wydarzyło. Oprócz intensywnej pracy nad nowym wydaniem, przywitaliśmy nowe członkinie naszego zespołu – Urszulę Bosiacką, redaktor naczelną  i Sylwię Zając, dziennikarkę. W nadchodzącym numerze będą mogli Państwo zobaczyć efekty ich pracy. Dlatego mamy nadzieję, że po jego lekturze podzielą się Państwo swoimi opiniami.

Urszula Bosiacka – redaktor naczelna

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
oraz Szkoły Głównej Handlowej. Doświadczona project manager oraz specjalistka od PR-u. Swoją kreatywnością i zapałem do pracy wniosła wiele pozytywnej energii do naszej redakcji. Wie jak wyznaczyć sobie cel i nie tylko go zrealizować, ale także zmotywować innych do działania.  Ma zamiłowanie zarówno do podróży, górskich wycieczek, przemierzania tygodniowych tras rowerowych oraz zdarza się jej żeglować. Pochodzi z magicznego Podlasia, gdzie jak twierdzi „czas się zatrzymuje”.

Sylwia Zając – dziennikarka

Studia licencjackie z politologii ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jednak gotowa na zmiany postanowiła przenieść się
do Warszawy. Obecnie studiuje dziennikarstwo i medioznastwo
na Uniwersytecie Warszawskim. Otwarta na ludzi, zawsze uśmiechnięta, doskonale radzi sobie w pracach redakcyjnych i jest zwinna w Social mediach. Na co dzień nie wyobraża sobie dnia bez sportu i muzyki. Z pochodzenia góralka, co oznacza, że twardo stąpa po ziemi.

sub2