Kim jesteśmy?

Magazyn Rekruter to ekspercka platforma wymiany doświadczeń i wiedzy specjalistek i specjalistów związanych z szeroko pojętą branżą HR, rekrutacyjną oraz rynkiem pracy.

Choć powstał z myślą wyłącznie o rekrutacji, dziś obejmuje o wiele szerszy zakres tematyczny. Na swoim koncie ma partnerstwo i patronaty nie tylko w ramach wydarzeń branżowych, ale i tych, gdzie wiedza ekspercka z zakresu Human Resources jest szczególnie potrzebna.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników już od 2010 roku, szczególnie ceniąc sobie elastyczność podejmowanych współprac. Jako redakcja Magazynu Rekruter jesteśmy zawsze gotowe na nowe wyzwania i tworzymy treści szyte na miarę naszych odbiorców i partnerów.

Dostrzegamy szczególną rolę usług z zakresu Human Resources oraz rekrutacji w rozwoju polskiego rynku oraz regionu Europy Środkowo-Wschodniej ogółem. Zależy nam na przystępności dostarczanych treści, dlatego od 2020 roku nasz Magazyn wydajemy wyłącznie w formie online.

W związku z postępującą digitalizacją i automatyzacją pracy, skupiamy szczególną uwagę na praktykach na rzecz zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw oraz społecznej odpowiedzialności liderek i liderów. W pełni świadomi faktu, że technologia, a więc i innowacja są zakorzenione społecznie, staramy się zaczynać od podstaw, dostarczając inspiracji do rozwoju najważniejszych kompetencji miękkich.

Historia

Więcej wkrótce…

Zobacz wydania archiwalne

Nasz zespół

Kinga Kurysia

Sub-editor

Na co dzień odpowiadam z plan redakcyjny, tworzenie publikacji, redagowanie treści. Opracowuję kompleksowe współprace z autorkami treści, czy ważnymi postaciami z branży w ramach działalności naszej Redakcji. Ze względu na moje doświadczenie w zakresie socjologii, zdarza mi się opracowywać i analizować raporty z badań, do których promocji przyczynia się Magazyn Rekruter. Odpowiadam także za odpowiedni poziom publikowanych przez nas notatek prasowych, tworzę wywiady w formie Q&A. Zależy mi na pogłębionych, sprawdzonych treściach, które wyróżniają nas na rynku stopniem ekspertyzy dziennikarskiej.

Zuzanna Lech

Marketing Specialist

Jestem głową wszystkich procesów, w które Magazyn Rekruter jest zaangażowany w ramach współpracy biznesowej. Odpowiadam za opracowywanie współprac partnerskich w ramach eventów, czuwam nad odpowiednim poziomem kontaktu z klientem oraz przygotowuję oferty produktowe. Dbam również o odpowiedni poziom produktów i materiałów reklamowych Magazynu Rekruter.

Diana Sawulska

Digital Consultant

Jestem pasjonatką social mediów i cyfrowych metod zarządzania społecznościami internetowymi. Stale kształcę się w kierunkach, które pozwalają wdrażać coraz lepszą transformację cyfrową naszej redakcji. Odpowiadam za content marketing i email marketing Magazynu Rekruter, dbając o również o to, by dostarczane przez nas materiały były jak najbardziej przyjazne wizualnie, a komunikacja zachowywała spójność.

Nasze produkty

Patronaty medialne

W naszej pracy łączymy tradycyjne metody relacji prasowych z social media marketingiem. Publikacje z wydarzenia, spersonalizowane wywiady z panelistami, a także rozbudowane relacje na social media wraz z dedykowanymi grafikami - to wszystko jest w zasięgu Twojej ręki.

zuzanna.lech@digital-startup.com

Publikacje partnerskie i sponsorowane

Artykuły tematyczne, artykuły eksperckie, wywiady, raporty: podejmujemy rozległe formy współpracy zarówno z autorami indywidualnymi, jak i przedstawicielami organizacji. Oferujemy nasze interdyscyplinarne kompetencje na rzecz Twojej promocji.

kinga.kurysia@digital-startup.com

Współprace w social mediach

Posty gościnne, promocja na social mediach z dedykowanymi grafikami i wiele innych - staramy się iść z duchem czasów i jesteśmy otwarte na różne formy współpracy.

diana.sawulska@digital-startup.com

Nasze referencje

Magazyn Rekruter to ekspercka platforma wymiany doświadczeń i wiedzy specjalistek i specjalistów związanych z szeroko pojętą branżą HR, rekrutacyjną oraz rynkiem pracy.

Quote

Tak, jak szybko rozwija się otaczający nas świat, tak powinna rozwijać się rola HR. Z uwagi na rozwój technologii i zmiany pokoleniowe na rynku pracy, powinniśmy być na bieżąco z wiedzą o rynku i zmieniającym się otoczeniu. Magazyn Rekruter dostarcza nam obszerną i aktualną bazę wiedzy o trendach w zakresie rekrutacji, a także employer brandingu. Łączy strategię HR z biznesową. Promuje i integruje środowisko rekruterek i rekruterów w Polsce. To miejsce, gdzie są obecni eksperci, od których warto czerpać wiedzę, ponieważ są autorytetami w obszarze HR.

Quote

Magazyn Rekruter to przestrzeń, w której jest miejsce na tematy ważne zarówno z perspektywy pracodawców, jak i kandydatów i pracowników. Komunikacja ma ogromne znaczenie w kontekście zagadnień związanych z rynkiem pracy, dlatego cieszę się, że istnieje branżowa platforma pozwalająca na rozwijanie świadomości i wiedzy, wzajemną inspirację i dzielenie się dobrymi praktykami.

Quote

Media w Polsce wciąż zbyt rzadko poruszają tematy związane z szeroko pojętym HR – rekrutowaniem i rozwijaniem zespołów, budowaniem i skalowaniem kultury organizacyjnej czy leadershipem. Magazyn Rekruter to jedno z niewielu miejsc w polskim internecie w pełni poświęcone tego typu tematyce, gdzie nie tylko specjaliści HR, ale też menadżerowie mogą przeczytać o aktualnych zjawiskach na rynku pracy. A to bardzo ważna wiedza w dynamicznie zmieniających się czasach.

Quote

Świat rekrutacji, employer brandingu i rozwoju pracowników zmienia się na naszych oczach. Z jednej strony ewolucja, a z drugiej rewolucja, o której warto wiedzieć. Magazyn Rekruter, to medium, z którym Pro Progressio współpracuje od wielu lat. Dzięki codziennej relacji z branżą HR w Polsce, Rekruter stanowi ważne źródło wiedzy, a z drugiej strony jest Partnerem, dzięki któremu wartościowa wiedza HRowa trafia do tysięcy odbiorców. Nam w Pro Progressio z Magazynem Rekruter współpracuje się bardzo dobrze i mam nadzieję, że Wam również.

Quote

Mało jest dziś mediów branżowych poświęconych HR i rekrutacji. A szkoda. Dla mnie Magazyn Rekruter to przestrzeń do śledzenia trendów, monitorowania działań pracodawców na polskim rynku i… networkingu – trudno zliczyć osoby, które poznałam (osobiście lub wirtualnie) dzięki Wam.

Quote

Jedną z ważniejszych funkcji HR jest rozwój pracowników. I żeby dobrze wypełniać tą rolę trzeba samemu być na bieżąco ze zmianami, jakie zachodzą w biznesie i w naszym życiu. Nowe technologie i transformacja cyfrowa to tematy, które na stałe powinny być na radarze zainteresowań zespołów HR, dlatego warto sięgać po media, które rzetelnie i merytorycznie podchodzą do pisania o tym. Jednym z takich tytułów jest Magazyn Rekruter.

Quote

Myślę, że tematy związane z rynkiem pracy i problemami w organizacjach warto (a wręcz trzeba!) poruszać, nawet jeśli nie są łatwe do opisania. Absencja, prezenteizm, rotacja to kwestie, o których trzeba głośno mówić, szukać przyczyn i rozwiązań, zwłaszcza w czasach, w których rynek pracy dynamicznie się zmienia. Magazyn Rekruter stanowi źródło wiedzy nie tylko w zakresie powyższych tematów, ale również doskonale opisuje wyzwania, z jakimi zmagają się specjaliści HR i całe firmy. Cieszę się, że mamy możliwość współpracy z tego typu magazynem. Takie treści są nam w obecnych czasach bardzo potrzebne.

Quote

Magazyn Rekruter porusza zagadnienia z zakresu zarządzania ludźmi, którymi żyją organizacje. Prezentuje je otwarcie, bez zbędnych ozdobników, odczarowując tematy tabu. Staje się platformą dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z jednej strony oraz grupą wsparcia dla osób, którzy kierują ludźmi na co dzień z drugiej strony. Przez to wszystko przyczynia się do zmian w organizacjach i niewątpliwie do ich rozwoju.