Grafika jest ilustracją do artykułu: OMGKRK - Summer Jam 2023. Przedstawia tytuł artykułu, logo i tytuł działu Notatki Prasowe.
|

OMGKRK – Summer Jam 2023

Co to jest OMGKRK?

OMGKRK, inicjatywa skupiająca się na rozwijaniu innowacyjnego ekosystemu w Krakowie, od sześciu lat odgrywa kluczową rolę w tworzeniu społeczności przedsiębiorców, edukacji młodych pokoleń i tworzeniu nowych perspektyw w obszarze technologii i startupów. Poprzez swoje zaangażowanie w budowanie społeczności, kreowania pozytywnego wizerunku ekosystemu oraz zapewnianie wsparcia i edukacji dla przedsiębiorców, OMGKRK zdobyło pozycję wiodącej platformy cyfrowej i sieci przedsiębiorców o zasięgu międzynarodowym.

W ciągu ostatnich sześciu lat OMGKRK zorganizowało pięćdziesiąt wydarzeń, przeprowadziło cztery programy akceleracyjne praz zaangażowało ponad stu prelegentów, mentorów i ekspertów. Współpracowało również z ponad stu członkami i partnerami. Z uwagi na swoje międzynarodowe podejście, OMGKRK stanowi centralne miejsce dla osób spoza kraju, które pragną rozwijać swoje biznesy i kariery w Krakowie.

Summer Jam 2023 – WE CREATE

Podczas tegorocznego Summer Jam 2023, który odbył się w Krakowie, głównym motywem przewodnim było We Create, podczas którego zaprezentowano fascynujące innowacje oraz kreatywne procesy, które rozkwitały w ostatnim czasie. Wydarzenie zgromadziło znakomitych profesjonalistów z Polski i z zagranicy, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Świetnym przykładem tego typu innowacji jest ExplodedView, które zostały świetnie zaprezentowane przez prezesa ExplodedView Marcina Klimek.

rozpoczęcie konferencji należało do Petera Krugera, który wygłosił mowę na temat przetrwania i rozwoju ekosystemów stratupów w trudnych czasach upadających inwestycji. Przykłądy takich gigantów jak: Amazon, eBay, Netflix, Google, PayPal, Tencent, Alibaba, Salesforce, Baidu, dowiodły, że mimo trudności można osiągnąć sukces dzięki nowym inwestycjom.

Zdjęcie do artykułu OMGKRK - Summer Jam 2023. Przedstawia wykład Petera Krugera Ecosystem building during the big crunch.

Następnie odbyła się panelowa dyskusja zatytułowana „Raising the Bar: How to build an outlier business?”. W dyskusji wzięli udział polscy i międzynarodowi profesjonaliści, tazy jak Eva Arh, partner w 3VC, Markus Gleim dyrektor w Northzone, oraz Krzysztof Dąbrowski, współzałożyciel Stonly. Wspólnie podzielili się swoimi doświadczeniami i udzielili cennych wskazówek dla założycieli stratupów, koncentrując się na kluczowych czynnikach sukcesu i wyzwaniach, z jakimi muszą się zmierzyć w dzisiejszym dynamicznym świecie przedsiębiorczości. Dyskusję moderowali Maciek Gnutek i Dominik Walec.

Zdjęcie do artykułu OMGKRK - Summer Jam 2023. Przedstawia panel dyskusyjny: Raising the Bar. How to build an outlier business?

Spotkanie było doskonałą okazją do zgłębienia wiedzy na temat aktualnych trendów inwestycyjnych oraz roli sztucznej inteligencji w świecie startupów. Uczestnicy mogli zdobyć cenne informacje i strategie, które pomogą im osiągnąć sukces w konkurencyjnym środowisku biznesowym.

Logo OMGKRK

Summer Jam 2023 dostarczył inspirujących treści i umożliwił networking, przyczyniając się do dalszego rozwoju innowacyjnego ekosystemu w Krakowie. Wydarzenie stanowi część działań organizacji OMGKRK, która koncertuje się na budowaniu społeczności przedsiębiorców, edukacji oraz wspieraniu rozwoju startupów, mają na celu dynamiczne rozwijanie lokalnego środowiska biznesowego.

Przeczytaj też:

Polish Business Link i HSBC organizują Kongres Polskich Przedsiębiorców w Londynie