|

Konkurs Perły HR otwiera zgłoszenia na najlepszych Rekruterów!

Konkurs Perły HR otwiera zgłoszenia na najlepszych Rekruterów.

11 sierpnia 2023, Magazyn Rekruter, Portal Branży HR i Biznesu w Polsce, z radością ogłasza XIII. edycję Wieczoru Rekrutera na którym nastapi ogłoszenie wyników konkursu.

Od pierwszego wydarzenia, które odbyło się w 2010 roku, Wieczór Rekrutera oraz konkurs Perły Hr, znacznie zyskały na popularności. Frekwencja ostatnich edycji utrzymywała się na poziomie 500 uczestników.

Zgłoszenia otwarte

11 sierpnia Magazyn Rekruter oficjalnie otworzył możliwość zgłoszeń do konkursu Perły HR. Kategorie nagród zostały stworzone z myślą o tym, aby wyróżnić najlepsze inicjatywy rekrutacyjne oraz najlepszych rekruterów w Polsce.

Jury, w skład którego wchodzą eksperci z obszaru HR, którzy zdobyli swoje doświadczenie w najbardziej prestiżowych firmach w Polsce, będzie identyfikować zespoły rekrutacyjne oraz rekruterów, których codzienna praca wywarła znaczący wpływ na polski rynek.  

W gwałtownie zmieniającym się środowisku rekruterzy oraz zespoły rekrutacyjne są kluczowe w procesach on-boardingu pracowników. Są również odpowiedzialni za zapewnienie jak najlepszego doświadczenia kandydata podczas trwania całego procesu rekrutacyjnego. Wymagana jest od Nich współpraca z Managerami wewnątrz lub poza organizacją, dla których na co dzień dostarczają pracowników.  Co za tym idzie, ich umiejętności komunikacyjne, muszą być na jak najwyższym poziomie.

Jury będzie analizować staż pracy. Dodatkowo uwaga będzie zwracana na to, jak sprawnie aplikanci i aplikantki posługują się mediami społecznościowymi, wliczając w to linkedin oraz Facebook. Największy nacisk będzie kładziony na wyłonienie najsilniejszych graczy z perspektywy doświadczeń kandydatów oraz skuteczności procesów.

Innowatorzy. Twórcy. Networkingowcy. Ci, którzy myślą poza schematem – to właśnie oni, powinni się zgłosić do konkursu Perły HR.

Okres, który Jury będzie brało pod uwagę przy ocenie aplikantów i aplikantek, to dwanaście miesięcy ich pracy pomiędzy 1 lipca 2022 roku, a 30 czerwca 2023 roku.

 „Kategorie zostały stworzone, z myślą o przekazaniu, bardzo ważnego przesłania do rynku,” podzielił się Austin Birks, CEO Verita HR. „Przesłania, że kandydaci powinni być stawiani na pierwszym miejscu.”

Sponsorzy wspierający wydarzenie

Magazyn Rekruter z radością ogłasza pięciu sponsorów wydarzenia oraz głównego partnera – Polskie Forum HR.

Logo HorizonX sponsor Wieczoru Rekrutera

HorizonX to myśląca przyszłościowo firma konsultingowa, której celem jest stymulowanie rozwoju organizacyjnego poprzez strategiczne innowacje. Wspierani przez doświadczony zespół światowej klasy ekspertów z globalnym doświadczeniem, dostarczają swoim klientom indywidualne rozwiązania. Rozwiązania te obejmują opracowywanie i wdrażanie strategii innowacji, prowadząc firmy w przejściu do kultury opartej na innowacjach.

Logo Recruitment Entrepreneur sponsor Wieczoru Rekrutera

Recruitment Entrepreneur wspierając start-upy lub skalowanie istniejących już organizacji, jest jednym z najskuteczniejszych inwestorów w branżę rekrutacyjną na świecie. Od 2014 roku firma zainwestowała w ponad 30 utalentowanych założycieli, umożliwiając im uruchomienie oraz skalowanie udanych biznesów rekrutacyjnych. Sukces Recruitment Entrepreneur leży w umiejętności dostarczania nie tylko wiedzy, ale także „know-how”.

Logo Katalog Marzeń sponsor Wieczoru Rekrutera

Katalog Marzeń to sklep internetowy oferujący prezenty-przeżycia – usługi, które możesz podarować drugiej osobie. Zamawiasz wspaniałe przeżycie realizowane u jednego z blisko 1000 sprawdzonych partnerów Katalogu Marzeń, które wysyłamy do Ciebie w formie vouchera. Realizacja vouchera możliwa jest w wybranym miejscu w Polsce w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu.

Logo Punk Rehabilitacji sponsor Wieczoru Rekrutera

Punkt Rehabilitacji oferuje szerokie spektrum zabiegów fizjoterapeutycznych. Do usług cieszących się największą popularnością we Wrocławiu niewątpliwie należą różnorodne masaże, a wśród nich masaż klasyczny i masaż leczniczy. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, Punkt Rehabilitacji działa zarówno jako gabinet stacjonarny w Smolcu pod Wrocławiem, jak i gabinet mobilny.

Logo Elevato sponsor Wieczoru Rekrutera

Elevato to prosty i niezawodny system ATS, zaprojektowany i rozwijany dla nowoczesnych rekruterów, działów HR oraz agencji zatrudnienia. Porządkuje działania i automatyzuje m.in. publikacje ofert i zarządzanie bazą kandydatów, przyspiesza selekcję oraz gwarantuje bezwzględną zgodność z RODO. Umożliwia monitorowanie i kontrolę efektywności rekrutacji. W gronie ich klientów są między innymi: Ringier Axel Springer, Velvet Care, Morele.net i Aflofarm.

Logo Kocham Skakać, sponsor Wieczoru Rekrutera

Park trampolin #KochamSkakać to obiekt sportowy, którego głównym celem jest promowanie aktywności fizycznej zarówno wśród dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Jest to doskonałe miejsce, by aktywnie spędzić czas w deszczowe popołudnie, zorganizować firmową imprezę integrującą pracowników lub świętować urodziny na trampolinach.

Logo Antal, sponsor Wieczoru Rekrutera

Antal to firma oferująca usługi rekrutacyjne, analityczne i doradcze dla pracowników i pracodawców. W każdym z projektów Antal angażuje starannie dobrany zespół specjalistów. Dzięki temu firma jest w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, co gwarantuje osiągnięcie celu projektu oraz pełną satysfakcję z przeprowadzonych działań. Obecnie Antal jest uznawany za lidera w dziedzinie rekrutacji i doradztwa personalnego. 

O Magazynie Rekruter

Założony w 2010 roku Magazyn Rekruter tworzy treści skupione na rynkach zatrudnienia w Europie Środkowo – Wschodniej oraz wyzwaniach, z jakimi mierzą się profesjonaliści z obszaru rekrutacji. Znany jest z popularnych wydarzeń takich, jak Wieczór Rekrutera, Nagrody Rekrutera i Perły HR. Magazyn ma obecnie ponad 500 000 czytelników. Na przestrzeni lat nasi dziennikarze przeprowadzili wywiady z setkami liderów rekrutacji i specjalistów HR z Węgier, Litwy, Czech, Ukrainy oraz z największych miast w całej Polsce. Magazyn jest liderem w zakresie treści online, a nasi dziennikarze są widoczni na rynku podczas wydarzeń oraz postrzegani jako liderzy opinii.

O Wieczorze Rekrutera

Pierwsza edycja Wieczoru Rekrutera odbyła się w październiku 2010 roku w Warszawie. Wśród uczestników znaleźli się najważniejsi liderzy branży HR i rekrutacji w Polsce. Tradycyjnie wydarzenie to jest jednocześnie ceremonią wręczenia nagród, jak i okazją do networkingu dla społeczności rekrutacyjnej i HR. Jest to jedyne tego typu wydarzenie networkingowe na rynku polskim i Europy Środkowo – Wschodniej.

O Perłach HR

Pierwszy konkurs Perły HR odbył się w Polsce w 2010 roku. Była to także pierwsza ceremonia wręczenia nagród profesjonalistom z branży rekrutacyjnej w kraju. Dziś pozostaje jedynym tego typu wydarzeniem. Każdy konkurs Perły HR ma znakomite jury, złożone z najlepszych ekspertów HR w Polsce. Zgłoszenia osób i zespołów są dokładnie analizowane, a wszyscy aplikanci otrzymują informację zwrotną.

Zobacz również: Wieczór Rekrutera powraca!

Odwiedź stronę Perły HR jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kategorii.