|

Perły HR 2023: znamy zwycięzców XIII edycji

XIII edycja Wieczoru Rekrutera 2023 za nami! 16 listopada, w trakcie najpopularniejszego wydarzenia networkingowego w branży rekrutacyjnej, poznaliśmy zwycięzców konkursu Perły HR. Przypomnijmy, że Wieczór Rekrutera jest wydarzeniem organizowanym przez Magazyn Rekruter już od 2010 roku. 

Wczorajszy Wieczór w warszawskim klubie Opera przyciągnął najważniejsze postaci branży rekrutacyjnej i HR. Wydarzenie zorganizowane przez Magazyn Rekruter było doskonałą okazją do spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń oraz budowania relacji pomiędzy rekruterami, a także wspólnej zabawy. 

Podczas tego niezapomnianego Wieczoru poznaliśmy zwycięzców konkursu Perły HR 2023. Tegoroczne Jury konkursowe obradowało w składzie: Cezary Mączka, Group Chief People & Culture Officer w Wielton SA, Magdalena Bobbe, HR Manager w Lear Corporation, Katarzyna Sowińska, Vice President People & Operations w Vue Storefront, Marlena Szymanek, Non Executive Director w Recruitment Entreprenuer oraz Aleksandra Radziewska-Wyłudek, Leader of the Recruitment w Wirtualna Polska. Jury przy wyborze skupiło się głównie na ocenie jakości „employee journey”, czyli ogólnego przebiegu doświadczeń i interakcji pracownika z organizacją na różnych etapach. 

Zwycięzcy konkursu Perły HR 2023

Zwycięzcy konkursu Perły HR 2023 to profesjonaliści, których wysiłek i zaangażowanie znacząco przyczyniają się do rozwoju i promocji usług rekrutacyjnych w Polsce.

I miejsce Freelance Rekruter Roku – Marzena Miler-Kosewska, Freelancer (HR Tree Marzena Miler-Kosewska)

II miejsce Freelance Rekruter Roku – Anna Sarna, Freelance Recruitment Consultant (Kyoto Lab Anna Sarna)

I miejsce In-House Rekruter – Paulina Chmielewska-Jackiewicz, Dell Technologies

II miejsce In-House Rekruter – Konrad Stypułkowski, T-Mobile Polska S.A.

Wyróżnienie In-House Rekruter – Michalina Pachocka, DCG

I miejsce Rekruter Agencyjny Roku – Marta Kamińska-Królak, BeeTalents

II miejsce Rekruter Agencyjny Roku – Aleksandra Naprawska, Antal Sp z o.o.

I miejsce Zespół Rekrutacji Wewnętrznej – Boldare S.A.

II miejsce Zespół Rekrutacji Wewnętrznej – American Express Global Business Travel

Ambasadorzy Wydarzenia

XIII edycja Wieczoru Rekrutera i konkursu Perły HR cieszyła się wsparciem cenionych Ambasadorów. Wśród nich znajdowali się: Agnieszka Myśliwczyk, Co-Founder & CEO w CandidAcademy, Dominika Sepiół, Projektantka Kariery w Zapytajrekrutera.pl, oraz Jacek Krajewski, HR Tech Advisor & Product Expert w Elevato. Ich wkład miał istotny wpływ na pomyślny przebieg wydarzenia.

Sponsorzy i Partnerzy tegorocznej edycji Wieczoru Rekrutera

Patronat Honorowy: Polskie Forum HR

Sponsorzy Diamentowi: HorizonX Consulting, Recruitment Entrepreneur

Pozostali Sponsorzy: Katalog Marzeń, Elevato, Punkt Rehabilitacji, #KochamSkakać, Antal, No Fluff Jobs, Clever Staff, Ubeya

Patroni Medialni: FOCUS ON Business, Strona Kadry 

Czytaj również: