Podsumowanie Wieczoru Rekrutera 2017

Wieczór Rekrutera świętował swój jubileusz

 

Wieczór Rekrutera organizowany od 2010 roku przez magazyn Rekruter swój jubileusz obchodził 12 października w Opera Club w Warszawie. Była to idealna okazja do wymiany doświadczeń i integracji branży rekrutacyjnej oraz HRu.

 Wieczór Rekrutera, Perły HR - grupa nagrodzonych uczestników

Gala, którą poprowadził Andrew Samu wraz z Krzysztofem Niedzielą, po raz kolejny okazała się strzałem w dziesiątkę. W wydarzeniu wzięło udział ponad 400 gości wziazanych z branżą rekrutacyjną.

Nagrody konkursu Perły HR rozdano w czterech kategoriach:

  • Recruitment Company of the year
  • Recruitment Consultant of the Year
  • In-house Recruitment Team of the Year
  • In-house Recruiter of the Year

Wieczór Rekrutera, Perły HR - grupa uczestników

 

Zgłoszenia konkursowe oceniało znakomite jury praktyków HR. Oceniającymi byli: Magdalena Bubela, HR Director Avon, Andrzej Borczyk HR Director Grupa Żywiec oraz Cezary Mączka, HR Director Budimex.

Gości powitali cenieni przedstawiciele branży: Mateusz Sikorowicz (Infopraca.pl) oraz Artur Skiba (SAZ, Antal).

Czytaj więcej Magazyn Rekruter - okładka wydania papierowego

 

 

Więcej o wydarzeniach organizowanych przez Magazyn Rekruter

Wydarzenia takie jak Wieczór Rekrutera, gdzie rozdawane są nagrody „Perły HR” lub konkurs „Nagrody Rekrutera”, to jedne ze znaczniejszych wydarzeń bnrażowych na mapie szeroko pojętego HR w Warszawie.

Są one świetną okazją dla rekruterów i praktyków HR do świętowania sukcesów, dzielenia się doświadczeniem oraz do prowadzenia zdrowej, zawodowej konkurencji.

Interesują Cię te wydarzenia z zakresu Human Resources? Przeczytaj więcej o konkursach organizowanych przez Magazyn Rekruter.