|

Wieczór Rekrutera 2017- Podsumowanie

Wieczór Rekrutera organizowany od 2010 roku przez magazyn Rekruter swój jubileusz obchodził 12 października w Opera Club w Warszawie. Była to idealna okazja do wymiany doświadczeń i integracji branży rekrutacyjnej oraz HRu.

Gala Wieczór Rekrutera 2017, którą poprowadził Andrew Samu wraz z Krzysztofem Niedzielą, po raz kolejny okazała się strzałem w dziesiątkę. W wydarzeniu wzięło udział ponad 400 gości, którzy poznali zwycięzców konkursu Perły HR w czterech kategoriach:

  • Recruitment Company of the Year,
  • Recruitment Consultant of the Year, 
  • In-house Recruitment Team of the Year
  • In-house Recruiter of the Year

Zgłoszenia konkursowe na to wydarzenie branży HR, oceniało jury, w skład którego wchodzili – Magdalena Bubela, HR Director Avon, Andrzej Borczyk HR Director Grupa Żywiec oraz Cezary Mączka, HR Director Budimex.

W trakcie rozpoczęcia gali na scenie powitały uczestników takie postacie z branży jak Mateusz Sikorowicz (Infopraca.pl) czy  Artur Skiba (SAZ, Antal).

Czytaj więcej 

Przeczytaj też:

10 jubileuszowa edycja Wieczoru Rekrutera już w październiku!

XI Wieczór Rekrutera zakończony. Mamy nowych laureatów konkursu Perły HR

guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Sprawdź wszystkie komentarze
Barneyxcq
Barneyxcq
7 lat temu
Barneyxcq
Barneyxcq
7 lat temu