|

Polisz jor HR inglisz for fri łyth Diki.pl

Pierwszy tak obszerny i bezpłatny słownik dla branży HR  już dostępny!

Human Resources to kolejna branża, dla której słownik Diki.pl udostępnia tłumaczenie specjalistycznych haseł i idiomów. Chcąc rozwijać swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, pracownicy działu HR mogą na bieżąco i co najważniejsze bezpłatnie korzystać z profesjonalnego narzędzia do nauki języka on-line. Lingwiści Diki.pl specjalnie dla nich opracowali ponad 2,3 tysiąca terminów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Największy zbiór specjalistycznych haseł i terminów oferowany przez internetowy słownik języka angielskiego Diki.pl ma za zadanie ułatwiać codzienną pracę i naukę specjalistów branży HR. Nowe, bardzo obszerne zasoby słownika zostały sprofilowane według poszczególnych dziedzin tak, aby ich przedstawiciele mogli szybko i sprawnie odnaleźć charakterystyczne terminy. – Język angielski jest kluczem do wiedzy i informacji. Dzięki znajomości specyficznego słownictwa możemy o wiele sprawniej funkcjonować zawodowo.

Dlatego, opracowując nowe zasoby słownika Diki.pl skupiamy się na tym, aby ułatwić zrozumienie oraz naukę haseł, słówek i idiomów w podziale na różne działy tematyczne. Taki podział jest idealny do nauki specjalistycznych słówek. Od nowego roku dostępne jest już kompendium wiedzy dla branży HR, które z pewnością będzie przydatnym narzędziem w pracy każdego HR’owca. Tym bardziej, że Diki.pl jako jedyny internetowy słownik specjalistyczny udostępnia swoje zasoby bez żadnych opłat, zarówno on-line jak i w aplikacji mobilnej. – podkreśla Karol Kułaga, główny metodyk Langmedia, właściciela słownika Diki.pl.

Umiejętność posługiwania się językami obcymi niesie za sobą niezaprzeczalne korzyści ekonomiczne, ale także społeczne i kulturowe. W obecnym wielojęzycznym i wielokulturowym świecie znajomość języków jest bardzo istotnym czynnikiem konkurencyjności na rynku pracy. Według statystyk portalu Pracuj.pl standardowe wymagania ponad połowy pracodawców w Polsce to minimum dwa języki obce, w tym biegła znajomość angielskiego. – Obserwując realia biznesowe można łatwo przewidzieć, że w niedalekiej przyszłości język angielski zacznie być „must have”.

Wzrost kompetencji językowych będzie miało kluczowy wpływ na możliwości zawodowe. Zapewne już w dzisiejszym wyścigu o pracę, spośród wielu kandydatów o podobnych kwalifikacjach zwycięży ten, który sprawniej włada tym językiem. Dlatego bezwzględnie warto uczyć się angielskiego i rozwijać swoje możliwości zawodowe. – komentuje Kułaga.

Diki.pl to nie tylko słownik.

To nowoczesne i multimedialne narzędzie edukacyjne. Hasła są tłumaczone przez zespół doświadczonych lingwistów, którzy zwracają uwagę na znaczenie, kontekst oraz wymowę danego słowa. Aby jak najlepiej przełożyć tłumaczenie na język polski i ułatwić jego zapamiętywanie, wraz z opracowaniem słownym prezentowane są przykładowe zdania i skojarzone obrazy. Słownik Diki.pl automatycznie odtwarza również wymowę wyszukiwanych słówek i fraz, nagraną przez brytyjskich i amerykańskich lektorów, dzięki czemu można doskonalić wymowę i rozumienie ze słuchu.

 

* * *

Diki.pl jest obecnie największym i najbardziej rozbudowanym, bezpłatnym słownikiem internetowym. Po fuzji zasobów ze słownika Ling.pl, która nastąpiła we wrześniu 2016 r., trwają nieustanne prace nad aktualizacją i rozbudową treści. Dotychczas udostępniono około 100 tysięcy nowych haseł specjalistycznych z takich dziedzin, jak: marketing, prawo, medycyna i obecnie także human resources.

W opracowaniu są kolejne, m.in.: słownik arbitrażu, finansowy, terminów Unii Europejskiej, prawniczo-handlowy, architektury, morski, polityki i dyplomacji, wojskowy, religii, ochrony środowiska
i gospodarki odpadami, środowiska, techniczny oraz nieruchomości.

Diki.pl był wielokrotnie wyróżniony tytułem serwisu edukacyjnego roku. Jego twórcy aspirują aby utrzymać tę pozycję gwarantując Polakom najlepsze i nowoczesne narzędzie do nauki języka angielskiego na świecie. Diki.pl dostępny jest również jako aplikacja mobilna DIKI.

Więcej informacji o słownikach przeczytaj tutaj.

Przeczytaj też:

guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Sprawdź wszystkie komentarze
corburt erilio
corburt erilio
7 lat temu

You have brought up a very superb points, regards for the post.

http://www.corburterilio.com/