|

Absolvent Talent Days już 25 października w Warszawie! Poznaj wymarzonego pracodawcę

Chcesz znaleźć pracę lub praktyki, ale obawiasz się, że bez doświadczenia Ci się nie uda? Przyjdź na Absolvent Talent Days – największe wydarzenie poświęcone karierze studentów i młodych absolwentów. Sprawdź oferty 135 top pracodawców i poznaj tajniki rekrutacji podczas bezpłatnych szkoleń career building.

absolventtalentdayszdjecie1

Jeśli chcesz rozwinąć swoją karierę, znaleźć lub zmienić pracę lub praktyki, odpowiedzieć na nurtujące pytania dotyczące rekrutacji – nie ma lepszego miejsca, które spełni twoje wszystkie oczekiwania. Na Absolvent Talent Days każdy uczestnik w jeden dzień zapozna się z ofertą lokalnego rynku pracy, nawiąże wartościowe kontakty zawodowe oraz weźmie udział w bezpłatnych debatach i szkoleniach dotyczących kariery zawodowej i rekrutacji.

  • Tworzymy uniwersalną przestrzeń komunikacji pomiędzy młodymi kandydatami do pracy a pracodawcami. Tu, w oderwaniu od stresujących sal rekrutacyjnych, w dobrej atmosferze, przy kawie i w prestiżowych lokalizacjach, obie grupy mogą porozmawiać o swoich potrzebach i nawiązać wartościowe kontakty zawodowe – mówi Katarzyna Godlewska, współzałożycielka Grupy Absolvent.pl, organizatora Absolvent Talent Days.

5 dotychczas zrealizowanych edycji, 8 miast, ponad 35 tysięcy uczestników i 550 firm obecnych na Absolvent Talent Days najlepiej potwierdzają, że organizatorzy świetnie realizują swoje założenia. Dbają też o to, aby z każdym sezonem wydarzenie stawało się coraz bardziej atrakcyjne i przynosiło jak najwięcej korzyści – zarówno młodym uczestnikom, jak i pracodawcom.

Weź udział w rozmowach kwalifikacyjnych

Nowością jesiennego sezonu Absolvent Talent Days są dwie, profesjonalnie zorganizowane strefy: pracodawcy i szkoleń. To właśnie strefa pracodawcy pozwala uczestnikom poznać aktualne potrzeby rynku pracy. Dzięki niej młodzi mogą wybierać spośród kilku tysięcy ofert od 135 top pracodawców i wziąć udział w próbnych rozmowach kwalifikacyjnych, które uczą, jak opanować stres, będący nieodłącznym elementem procesu rekrutacji.

Rozwiń swoją karierę z Łukaszem Jakóbiakiem, Olgą Kozierowską i Arleną Witt

Strefa szkoleniowa oferuje z kolei kilkanaście otwartych debat i certyfikowanych szkoleń career building, skupionych wokół tematyki rekrutacji i umiejętności miękkich. Gwiazdą tej edycji Absolvent Talent Days jest Łukasz Jakóbiak – obecnie najbardziej pożądany prowadzący w Polsce. Łukasz nie tylko poprowadzi debaty na scenie głównej, ale także uświetni wydarzenie swoim słynnym, autorskim szkoleniem motywacyjnym. Uczestnicy otrzymają też solidną dawkę inspiracji od mistrzyni języka angielskiego Arleny Witt i Olgi Kozierowskiej – dziennikarki, która wraz ze swoją organizacją “Sukces Pisany Szminką” wspiera zawodowy rozwój kobiet.

Poznaj przyszłość rynku pracy

Jakie są zawody przyszłości? Perspektywa pracy w Polsce? Między innymi na te pytania odpowiedzą cenieni ekonomiści, dziennikarze i politycy podczas #OpenForChange. Pierwsza debata specjalna Absolvent Talent Days da młodym szansę na bezpośrednią wymianę zdań z tymi, którzy najlepiej znają się na rynku pracy w kraju.

W tym sezonie nie zabraknie również ulubionych i najchętniej odwiedzanych przez studentów i absolwentów przestrzeni: networkingu z przedstawicielami największych firm w Polsce, konsultacji CV ze specjalistami oraz możliwości wykonania profesjonalnego zdjęcia do aplikacji.

Do zobaczenia na Absolvent Talent Days!

Partner Merytoryczny: Nestle, ABSL, ey

Partner Technologiczny: Deloitte

Partnerzy Wspierający: PwC, Peek&Cloppenburg, BZ WBK, Landesk, Lidl, Ferrero

Patroni Medialni: Grupa Onet, Radio ESKA, Eurostudent, Rzeczpospolita

Bilety do pobrania na: www.talentdays.pl

Organizator Absolvent Talent Days: portal www.absolvent.pl i Fundacja Absolvent.pl

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Kamińska

e-mail: katarzyna.kaminska@absolvent.pl

telefon: 794 002 199

Przeczytaj też:

guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Sprawdź wszystkie komentarze
JimmiNu
JimmiNu
6 lat temu