Ilustracja do serii artykułów o działalności i firmy Reckitt.
|

Global Reckitt rewolucjonizuje rekrutacje w świecie IT.

Global Reckitt IT Hub organizuje pierwszy w Polsce nocny festiwal rekrutacji, podczas którego uczestnicy będą mieli szansę na otrzymanie oferty pracy w zależności od zaprezentowanych umiejętności w zaledwie kilka godzin. A to wszystko połączone z dobrą zabawą, jedzeniem, nagrodami i wirtualną rzeczywistością. Partnerem wydarzenia jest największa w Polsce szkoła IT – Coders Lab.

Wydarzenie odbędzie się 27 kwietnia 2023 r. o godzinie 17:00 w Warszawie, przy Zajęczej 15, w siedzibie Global Reckitt IT Hub. Festiwal to nie tylko okazja do zapoznania się z ofertą pracy w jednej z najbardziej rozwijających się organizacji na Polskim rynku, ale także do krótkiego spotkania z rekruterami, po którym kandydaci otrzymają bezpośredni feedback, a najlepsi propozycję pracy. Będzie to niezapomniane doświadczenie, które wypełnione jest wieloma atrakcjami.

Podczas eventu odbędzie się rekrutacja na role Business Analyst, Data Engineer, Full Stack Engineer, DevSecOps, QA Analyst, Platform Engineer. Najbardziej obiecujący kandydaci otrzymają list intencyjny na koniec wieczoru. Od lat zmieniamy rozwiązania technologiczne w naszej firmie i dla naszych produktów, a teraz nadszedł czas na zmianę podejścia do budowania doświadczeń kandydatów. Dzięki rozwojowi technologii informacja obiega świat błyskawicznie, w Reckitt zapraszamy do innego doświadczenia w rekrutacji dla branży IT: rozmowa rekrutacyjna + feedback, także błyskawicznie

mówi Maria Laźmirska-Jamróz, Talent Acquisition Lead Eastern Europe, Reckitt.

Podczas Reckitt Night Recruitment Festival uczestnicy będą mieli możliwość rywalizowania w grach wirtualnej rzeczywistości, w tym Beat Saber i Assetto Corsa, z możliwością zdobycia atrakcyjnych nagród. Każdy z nich będzie miał szansę wysłuchać inspirujących wystąpień prowadzonych przez specjalistów z dziedziny IT, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami.

Interaktywna gra quizowa, która pozwoli sprawdzić wiedzę na temat IT, cztery strefy tematyczne, w których uczestnicy poznają pracowników firmy, bilard, dobre jedzenie, muzyka i gift packi wypełnione produktami Reckitt dla każdego odwiedzającego, to wszystko pozwoli poznać świat IT jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie z całkiem innej perspektywy – która dotąd nie była praktykowana na rynku rekrutacji.

W Global Reckitt IT Hub prowadzimy międzynarodowe projekty pełne innowacji i pasji. To miejsce wypełnione niesamowitymi ludźmi, którzy zapewnią Ci najlepsze wsparcie – niezależnie od tego, w jakim jesteś zespole czy przy którym projekcie pracujesz. Chcemy, aby nasze działania dawały energię i nowe pomysły nie tylko w pracy, ale też w codziennym życiu. Nasza filozofia marki pracodawcy opiera się na trzech filarach – Celebrate, Motivate i Inspire i dokładnie taki będzie nasz festiwal. Pełen dobrej zabawy i fascynujących inspiracji, które zmotywują do działania

– mówi Patrycja Kielar-Szyprowska, Talent Acquisition Partner, Reckitt.

Rejestracja na wydarzenie Reckitt Night Recruitment Festival.

Reckitt jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. Firma zatrudnia 43 000 pracowników w 60 krajach na świecie i  jest producentem najbardziej rozpoznawalnych marek konsumenckich m.in. Nurofen, Strepsils, Durex, Finish, Vanish, Calgon, Woolite, Air Wick i wiele innych.

Przeczytaj też:

Impresja z Wieczoru Rekrutera 2023