|

Rekruter DigiChat- jak sprawdza się edukacja online? Digital University

W kolejnym odcinku naszej serii Rekruter DigiChat Sylwia Zając porozmawiała z Izabelą Bartnicką na temat wartości i funkcjonalności edukacji online. Czy warto inwestować w edukację online? Jak ona się sprawdza?

Izabela Bartnicka jest ekspertką z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży HR i konsultingu, w obszarze nowych technologii i transformacji cyfrowej oraz ich wpływu na nasze życie i biznes. Jej specjalizacja to HR Tech, candidate i customer experience, employer branding oraz wpływ nowych technologii na różne obszary biznesu i naszego życia. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała wcześniej w Grupie Pracuj oraz Hudson Morgan Philips Group. Zajmowała rożne stanowiska i kilka razy zmieniała swój profil zawodowy, przechodząc od rekrutacji i employer brandingu, przez wdrażanie systemów IT i procesów HR, do zarządzania marketingiem i sprzedażą. Tak zróżnicowane i kompleksowe doświadczenie pozwala jej bardzo szeroko patrzeć na biznes i dobrze rozumieć perspektywy różnych stron. W Digital University odpowiada za rozwój biznesu, strategię sprzedaży i marketingu oraz procesy wewnętrzne w zespole.

CHCESZ BYĆ Z NAMI NA BIEŻĄCO? SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE.

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie online HRevolution Remote! Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem https://hrevolutionremote.pl/

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Sprawdź wszystkie komentarze
trackback
Rekruter DigiChat - czy każdy talent można zastąpić? - Magazyn Rekruter
3 lat temu

[…] Zobacz też: Rekruter DigiChat – jak sprawdza się edukacja online? Digital University […]