|

Rekruter DigiChat: Zawód rekruter w czasach zarazy | Agata Łotowska

W najnowszym odcinku gościem Magdaleny Pietruczuk jest Agata Łotowska – trener, coach, wielokrotna prelegentka podczas wydarzeń branżowych, a także autorka książki „Zawód rekruter. By pracowali długo i szczęśliwie”.

Agata Łotowska posiada doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej oraz butikowej firmie executive search, a także w roli in-house recruitera i specjalisty do spraw employer brandingu.

Aktualnie zajmuje stanowisko Talent Managera w firmie Sunrise System będącej częścią wydawnictwa Bauer Media Group. Dodatkowo przygotowuje się do roli certyfikowanego nauczyciela Mindfulness. Agata jest także laureatką konkursu Perły HR organizowanego przez magazyn REKRUTER.

Podczas rozmowy Agata opowiada skąd w jej głowie pojawił się pomysł na napisanie „Zawód rekruter”, a także jak wartość książki przekłada się na rolę rekrutera w czasie pandemii.

Poruszamy także temat tego, kim jest Talent Manager i jakie znaczenie ma jego rola dla organizacji. Za to na przykładzie Sunrise System posłuchamy o tym, jak firmy mogą wspierać swoich pracowników w czasie pandemii. Jest naprawdę inspirująco!

Oglądaj takżeDigiChat – czy czas na kuchenne rewolucje w branży HR?

Zapraszamy do odwiedzenia Agaty na:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/agatalotowska/

Facebook: https://www.facebook.com/aura_agata_lotowska-104249751442527/