|

TEDxSGH: (un)certainty startuje 3 grudnia

Już 3 grudnia 2022 r. odbędzie się wyjątkowe wydarzenie w murach Szkoły Głównej Handlowej: TEDxSGH.

SGH w Warszawie podjęlo się orgaqnizaci tego niezależnego wydarzenia, którego celem jest promowanie inspirujących idei z różnorodnych obszarów życia. Zaproszeni na wydarzenie prelegenci to pasjonaci i specjaliści w swoich dziedzinach.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji konferencji jest (un)certainty. Temat ten nie jest przypadkowy – żyjąc w świecie pełnym pytań pozostawionych bez odpowiedzi, organizatorzy pragną poruszyć aspekty niebanalne i bliskie codziennym wyzwaniom, z którymi mierzą się słuchacze, a także zachęcić ich do refleksji.

Bilety na wydarzenie TEDxSGH będą dostępne w cenie 59 zł od 16 listopada na stronie internetowej wydarzenia.

TEDxSGH w mediach społecznościowych

W Mediach Społecznościowych można znaleźć strony związane z wydarzeniem TEDxSGH (un)certainty .

Wydarzenie Facebook, strona Facebook oraz Instagram , Linkedin

Ponadto na kanałach YT można zapoznać się ze wszystkimi wydarzeniami z cyklu TEDx na świecie.

O TED i TEDx

TED to organizacja non-profit poświęcona „ideom wartym rozpowszechnienia”. Zazwyczaj idee te prezentowane są w formie krótkich wystąpień, wygłaszanych przez wiodących światowych myślicieli i aktywistów. Wiele z tych przemówień jest przedstawianych na konferencjach TED i kameralnych Salonach TED. Jednak TED ma zasięg ogólnoświatowy i organizuje tysiące wydarzeń na całym świecie.

Organizatorzy udostępniają na swojej stronie TED.com oraz za pośrednictwem innych platform lub SoMe, filmy z tych spotkań. Ponadto publikują wersje audio spotkań w TED Talks Daily, dostępnym na wszystkich platformach podcastowych.

Otwarte i darmowe inicjatywy TED służące szerzeniu wartościowych idei, obejmują również: TED.com, gdzie codziennie publikowane są nowe filmy TED Talk;

TEDx, umożliwia tysiącom osób i grup organizowanie lokalnych wydarzeń w stylu TED na całym świecie. Program TED Fellows, wybiera innowatorów z całego świata, aby wzmocnić wpływ ich niezwykłych projektów i działań.

The Audacious Project, odkrywa i finansuje istotne pomysły, które mają potencjał, aby wpłynąć na miliony istnień.

TED Translators, który zapewnia napisy do TED Talks, aby wielkie idee mogły rozprzestrzeniać się w różnych językach i granicach; oraz inicjatywę edukacyjną TED-Ed.

TED oferuje również program TED@Work, który przekształca TED Talks w naukę w miejscu pracy.

W imponującej bibliotece TED przechowywane są oryginalne podcasty, w tym The TED Interview z Chrisem Andersonem, WorkLife z Adamem Grantem, Far Flung z Saleem Reshamwala i How to Be a Better Human

Przeczytaj artykuły o podobnej treści: