Ilustracja do artykułu o konferencji WOA Conf’24. Przedstawia logo wydarzenia i organizatora.
|

WOA.digital: Nowa Era Cyfrowego Faktoringu

Faktoring, znany również jako finansowanie faktur, jest narzędziem finansowym, które zyskuje na popularności wśród przedsiębiorstw na całym świecie. Dzięki swojej elastyczności i skuteczności w zarządzaniu płynnością finansową faktoring stał się nieodłącznym elementem strategii wielu firm. 

WOA.digital

W styczniu 2024 roku została uruchomiona platforma WOA.digital. Jej celem jest promowanie cyfryzacji faktoringu, poprzez tworzenie aktywnej społeczności ekspertów branży.

WOA.digital zrzesza firmy oraz specjalistów, łącząc instytucje finansowe, dostawców technologii i ekspertów z całego świata. Wspiera rozwój branży, dyskutując o wyzwaniach, innowacjach, dostępnych technologiami i najlepszych praktykach w różnych segmentach i regionach.

Więcej o platformie WOA.digital dowiesz się tutaj.

Jak dołączyć do grona ekspertów faktoringu?

  1. Online: Po rejestracji na stronie WOA.digital uzyskasz bezpłatny dostęp do materiałów: artykułów i analizy cyfrowego faktoringu w regionie, a także bezpłatny udział w webinarach i corocznej konferencji WOA Conf’24.

Rejestracja na konferencję WOA COnf’24 dostępna tutaj.

  1. Stacjonarnie: Biorąc udział w corocznej konferencji WOA Conf’24 oraz ceremonii wręczenia nagród WOA WOW Awards za najlepsze cyfrowe rozwiązania w branży faktoringowej.

Obydwa wydarzenia zaplanowane na ten rok, odbędą się w Warszawie. Na konferencje WOA Conf’24, organizatorzy zapraszają 23 kwietnia do Varso Tower. Ceremonia wręczenia nagród WOA WOW Awards odbędzie się 5 grudnia w Skyfall.

O czym będziemy rozmawiać?

Agenda skupia się na poruszeniu tematów, które rewolucjonizują branżę faktoringową, wliczając:

  • Zmiany spowodowane w branży, których możemy spodziewać się wraz z rozwojem sztucznej inteligencji
  • Minimalizacja oszustw w faktoringu cyfrowym
  • Uproszczenie procesów poprzez digitalizacje faktur
  • Pozyskiwanie klientów poprzez sprzedaż cyfrową
  • Zrównoważony rozwój w finansowaniu wierzytelności.

Rade programowa tworzą: Eleonore Juliane Treu (ICC Austria),Kasia Rytelewska (kennek), Katalin Kauzli (Partner HUB, Węgry), Federico Avellan Borgmeyer (efcom, Niemcy).

Aby wziąć udział w WOA Conf’24 w Varso Tower w Warszawie zapraszamy do rejestracji na stronie konferencji. Zakupiony bilet na konferencje jest również biletem wstępu na WOA WOW Awards 5 grudnia.

Zapraszamy do zapoznania się z listą partnerów WOA.digital oraz z wideo, przygotowanym przez Organizatorkę – Olenę Gryniuk. Olena już od 10 lat rozwija SME Banking Club w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Do zobaczenia 23 kwietnia!

Przeczytaj też:

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Sprawdź wszystkie komentarze