Grafika jest ilustracją do artykułu: Wydarzenie AICPA & CIMA Money Talks: Finance and the Great Reshuffle. Przedstawia logo AICPA i CIMA oraz Magazyny Rekruter. Ponadto zawiera informacje organizacyjne dotyczące wydarzenia Money Talks. Na zdjęciu znajduje się młoda kobieta siedząca przed laptopem.
|

Wydarzenie AICPA & CIMA Money Talks: Finance and the Great Reshuffle. Poznaj zagrożenia wynikające z częstej rotacji pracowników

Zapraszamy na wydarzenie organizowane przez AICPA & CIMA w ramach popularnego cyklu „Money Talks”. Podczas tych spotkań czołowi liderzy biznesu i finansów omawiają trendy, które mają i będą miały wpływ na ich pracę w przyszłości. Tematem wydarzenia, które odbędzie się 17 maja o godz. 18.00 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, będą konsekwencje częstej rotacji pracowników oraz inne wnioski płynące z najnowszego raportu AICPA & CIMA „Finance and the Great Reshuffle”, przygotowanego we współpracy z PwC w Europie Środkowo-Wschodniej. Partnerami spotkania są PwC, NatWest Group, AstraZeneca i J.P. Morgan. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym GPW.

Przystosowanie się do zmian zachodzących na rynku pracy i utrzymanie zadowolenia pracowników jest kluczowe dla dalszej ewolucji działów finansowych w organizacjach.

Dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu AICPA & CIMA, które będzie wyjątkową okazją, aby wysłuchać na żywo prezentacji dr Iana Selby’ego, Vice President – Global Management Accounting Research and Development, AICPA & CIMA oraz panelu dyskusyjnego, w którym wezmą udział znane osobistości ze świata finansów i praktycy biznesu. To także szansa, aby poznać kluczowe zagadnienia poruszone w raporcie Finance and the Great Reshuffle”, takie jak:

  • przyczyny zmian na rynku pracy
  • szanse i zagrożenia wynikające z częstej rotacji pracowników,
  • strategie na zatrzymanie najlepszych talentów i zadbanie o ich zadowolenie,
  • sposoby na przyciągnięcie nowych pracowników do organizacji i działów finansowych.

Agenda:

17.30 – Rejestracja & networking
18.00 – Wprowadzenie

18.10 – Prezentacja: Dr Ian Selby, Vice President – Global Management Accounting Research and Development, AICPA & CIMA

18.40 – Przerwa kawowa

18.55 – Panel dyskusyjny; Moderator: Ignacy Morawski, Chief Economist at Puls Biznesu, Director of Spotdata, Bonnier Business Polska

19.50 – Sesja Q&A

20.00 – Zakończenie i networking

Wydarzenie odbędzie się w całości w języku angielskim.

Szczegóły: https://www.aicpa-cima.com/cpe-learning/event/money-talks-finance-and-the-great-reshuffle

Przeczytaj też:

Tagi: ,