|

XII Krakowskie Forum Wynagrodzeń

Gdzie szukać dobrych rozwiązań płacowych?

Osoby zajmujące się sprawami personalnymi stoją przed ogromnym wyzwaniem, aby przyciągnąć, zmotywować i  zatrzymać pracowników. Jak HRowiec ma nadążyć za zmieniającym się rynkiem pracy? W jaki sposób dostosować rozwiązania płacowe funkcjonujące w organizacji, aby były satysfakcjonujące dla zatrudnionych?

Poszukiwanie rozwiązań na własną rękę może okazać się żmudne, kosztowne i ostatecznie nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Lepiej korzystać z wiedzy i doświadczenia osób, które na co dzień zajmują się wynagrodzeniami i benefitami. Bardzo dobrą okazję do tego stwarza XII Krakowskie Forum Wynagrodzeń. Jest to największa w Polsce konferencja poświęcona wynagradzaniu, która odbędzie się
w dniach 29-30 maja.

Jednym z głównych tematów jaki zostanie poruszony podczas Forum jest premiowanie pracowników. Specjaliści z Volkswagen Poznań przedstawią proces wprowadzenia nowego systemu premiowania. Przedstawiciele Sanden Manufacturing Poland i Barlinek SA opowiedzą czy i jak łączą systemy premiowania z oceną okresową. Omówione zostaną także zagadnienia związane z motywowaniem pracowników.

 

Podczas konferencji uczestnicy będą mogli poznać odpowiedzi m.in. na poniższe pytania:

  • Jak wdrażać system wynagradzania?
  • Słowa, emocje czy pieniądze – co motywuje nas najmocniej?
  • Czy zarabiamy za mało?
  • Jak system premiowy może zastąpić okresową ocenę pracowniczą?
  • Benefity – co kręci millenialsów?

 

Konferencja to nie tylko wykłady, ale również dzień warsztatowy (31 maja). Podczas zajęć uczestnicy
w małych grupach zdobędą praktyczną wiedzę na temat budowy systemu premiowania, tworzenia regulaminów wynagradzania oraz wdrażania koncepcji łącznych korzyści z pracy.

 

Uczestnicząc w XII Kakowskim Forum Wynagrodzeń otrzymają Państwo dostęp do gotowych rozwiązań płacowych.

Więcej informacji o wydarzeniu na http://kfw.sedlak.pl.

 

Karolina Legieć

Sedlak & Sedlak