ENGAGE CFO Strategy & Innovation Summit
|

Za nami ENGAGE CFO Strategy & Innovation Summit 2023 – spotkanie liderów świata finansów

5 października w Warszawie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – 6. edycja CFO Strategy & Innovation Summit. W tym roku kongres odbył się pod szyldem ENGAGE, będącego synonimem inspirujących spotkań organizowanych na całym świecie przez AICPA & CIMA.

– Tematem tegorocznej konferencji ENGAGE CFO Strategy & Innovation Summit 2023 było przywództwo transformacyjne (ang. transformational leadership) i dążenie do zapewnienia zgodności między celem a wynikami organizacji – powiedział Jakub Bejnarowicz, Dyrektor Regionalny na Europę, AICPA & CIMA (które wspólnie tworzą Association of International Certified Professional Accountants).

Eksperci oraz liderzy biznesu i finansów opowiadali o tym, jak przeprowadzić transformacyjną zmianę w organizacji, a przez to tworzyć zrównoważoną wartość, dziś i w przyszłości.

Engage CFO Strategy & Innovation Summit 2023 był także okazją do omówienia najnowszych trendów w zarządzaniu finansami i prezentacji najlepszych światowych praktyk.

Tegoroczna edycja kongresu, który jest jednym z najbardziej prestiżowych europejskich spotkań w gronie dyrektorów finansowych i liderów biznesu, zgromadziła ponad 100 uczestników. Była dla nich szansą, by usłyszeć przedstawicieli takich globalnych marek jak Moore Stephens International, Experian, NatWest Group czy PwC.

Wydarzenie było także świetnym sposobem na interakcję i nawiązanie nowych kontaktów, by dzięki temu być stale na bieżąco i budować odporność swoich organizacji na wyzwania przyszłości.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji i zapraszamy na 7. edycję CFO Strategy & Innovation Summit już za rok!

Przeczytaj też:

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Sprawdź wszystkie komentarze