Grafika jest ilustracją do artykułu: Zaczynamy wielkie odliczanie do XIII edycji Wieczoru Rekrutera i konkursu Perły HR. Przedstawia białą chmurę na bordowym tle na której znajduje się logo Wieczoru Rekrutera. Poniżej znajdują się informacje na temat wydarzenia.
|

Zaczynamy wielkie odliczanie do XIII edycji Wieczoru Rekrutera i konkursu Perły HR

Wieczór Rekrutera to najważniejsze wydarzenie branży rekrutacyjnej roku. Odbędzie się już 16 listopada w warszawskim klubie Opera. W trakcie uroczystej gali ogłoszone zostaną wyniki prestiżowego konkursu Perły HR. Spotkanie stanowić będzie wyjątkową okazję do integracji, a także wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy liderami branży.

Wieczór Rekrutera – program wydarzenia

Organizatorzy zadbali o dynamiczny przebieg wieczoru, którego punktem kulminacyjnym będzie ogłoszenie wyników konkursu Perły HR. W trakcie wydarzenia nie zabraknie również interesujących wystąpień, ciekawych atrakcji oraz czasu przeznaczonego na networking. 

Grafika przedstawia Agendę Wieczoru Rekrutera

*agenda wydarzenia może zostać zmodyfikowana

Zapisy na Wieczór Rekrutera pozostają otwarte. Zakupu biletu można dokonać tutaj.

Jury zakończyło obrady 

Głównym punktem wydarzenia będzie uroczyste wręczenie prestiżowych nagród Perły HR, które w tym roku przyznaje kapituła konkursu w składzie:

  • Cezary Mączka – Group Chief People & Culture Officer w Wielton S.A.,
  • Magdalena Bobbe – HR Manager w Lear Corporation Poland,
  • Katarzyna Sowińska – Vice President People & Operations w Vue Storefront,
  • Marlena Szymanek – Non-Executive Director w Recruitment Entrepreneur,
  • Aleksandra Radziewska-Wyłudek – Leader of the Recruitment and EB Team w Wirtualna Polska.

W ostatnich dniach trwały intensywne obrady jury. Wybór laureatów stanowił ogromne wyzwanie z uwagi na wysoki poziom aplikacji.

Ambasador Wieczoru Rekrutera i konkursu Perły HR

Mamy przyjemność poinformować, że XIII edycja Wieczoru Rekrutera i konkursu Perły HR otoczona jest wsparciem cenionych w branży Ambasadorów, którzy są prawdziwym źródłem inspiracji i motywacji. Należą do nich: Agnieszka Myśliwczyk, Co-Founder & CEO w CandidAcademy, Dominika Sepiół, Projektantka Kariery w Zapytajrekrutera.pl oraz Jacek Krajewski, HR Tech Advisor & Product Expert Elevato. 

Sponsorzy i Partnerzy tegorocznej edycji Wieczoru Rekrutera

O Magazynie Rekruter

Założony w 2010 roku Magazyn Rekruter tworzy treści skupione na rynkach zatrudnienia w Europie Środkowo – Wschodniej oraz wyzwaniach, z jakimi mierzą się profesjonaliści z obszaru rekrutacji. Znany jest z popularnych wydarzeń takich, jak Wieczór Rekrutera, Nagrody Rekrutera i Perły HR. Magazyn ma obecnie ponad 500 000 czytelników. Na przestrzeni lat nasi dziennikarze przeprowadzili wywiady z setkami liderów rekrutacji i specjalistów HR z Węgier, Litwy, Czech, Ukrainy oraz z największych miast w całej Polsce. Magazyn jest liderem w zakresie treści online, a jego dziennikarze są obecni na najważniejszych wydarzeniach branżowych.

O Polskim Forum HR

Polskie Forum HR jest najbardziej wpływową organizacją pracodawców reprezentującą rynek agencji zatrudnienia. Od 2002 roku działa na rzecz budowy efektywnego rynku pracy poprzez wpieranie zrównoważonego rozwoju usług w zakresie szeroko rozumianego doradztwa personalnego. Jest uznanym partnerem społecznym w Polsce i Europie.

O Wieczorze Rekrutera

Pierwsza edycja Wieczoru Rekrutera odbyła się w październiku 2010 roku w Warszawie. Wśród uczestników znaleźli się najważniejsi liderzy branży HR i rekrutacji w Polsce. Tradycyjnie wydarzenie to jest jednocześnie ceremonią wręczenia nagród, jak i okazją do networkingu dla społeczności rekrutacyjnej i HR. Jest to jedyne tego typu wydarzenie networkingowe na rynku polskim i Europy Środkowo – Wschodniej.

O Perłach HR

Pierwszy konkurs Perły HR odbył się w Polsce w 2010 roku. Była to także pierwsza ceremonia wręczenia nagród profesjonalistom z branży rekrutacyjnej w kraju. Dziś pozostaje jedynym tego typu wydarzeniem. Każdy konkurs Perły HR ma znakomite jury, złożone z najlepszych ekspertów HR w Polsce.

Czytaj również: